Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utalhat, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat, ha egy pasi kifejezetten biszexuális nővel akar összejönni?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit inerneten(de nem társkeresőn), 9 évvel idősebb nálam, és a pasi elég egyértelműen a tudtomra adta, hogy ő nem csak barátkozni akar. Én erre lehet nyitott is vagyok, mert végülis szimpatikus, nekem nincs senkim, nem is vagyunk olyan messze, csak volt egy megjegyzése. Egy este, random üzenetben megkérdezte, hogy biszexuális vagyok-e, aztán odaírta reméli, hogy igen. És ez engem így reggel kicsit meglepett. Aztán úgy megírtam neki, hogy egyébként igen, csak nrm tudom, hogy ez miért számít, vagy hogy ez miért szempont. Így vannak gondolataim, de nem kérdeztem még rá, mert nem jutott akkor eszembe és mostmár fura lenne előhozni ilyen random teóriákat.


Szerintetek mire utalhat ez a megjegyzés?


2021. dec. 27. 19:51
A kérdező szavazást indított:
Ő is biszex, és így garantált az elfogadás
Hármasozni akar, felméri, hogy beleférhet-e még egy nő
Ő is biszex, nyitott kapcsolatot akar
Poligám kapcsolatot szeretne
Egyéb (fejtsd ki bővebben)
31 szavazat
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
82%
Legàlis félrekúràs/rendszeres hàrmasozàs az exével.
2021. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ezek szerint nem a szerelmet keresi, partiba vágna, ha hagyod.
2021. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Harmasozna, vagy nézné, ahogy te csinálod egy csajjal.

Kajak ilyen gyökér vagy?

Hagyd ezt a r*banc palit

2021. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó, na, csak próbálok nem instant a legrosszabbra gondolni 😅

Főleg azután, hogy tök átlagos volt ezt a kérdést leszámítva. A többi pali, akit neten ismertem meg és olyan jellegű szándéka volt, az vagy csap perverz dolgokról beszélt, vagy nude képet kért, vagy küldött dicpicet és egyebek, ezért is kételkedem ebbe, hogy itt is ilyen szándék lenne.😅

2021. dec. 27. 20:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Random keresztkérdés, de hogy lehetne visszakérdezni arra, hogy mit takart ez a megjegyzése, anélkül, hogy fura lenne?😅
2021. dec. 28. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Tök átlagos pali ja! Azoknak vagy vissza sem írnak a nők vagy már azért lekoptatják mert túl tömören/ túl hosszan/ túl sok kötőszóval/ kevés rímmel fogalmaz vagy csak nem jambikus 12-es sorokba rendezte gondolatait
2022. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!