Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves férfiként saját lakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiként saját lakás nélkül valóban nincs nagy esélye az embernek párt találni?

Figyelt kérdés

Egyre jobban ezt érzem, illetve ezt mondja folyton mindenki, ha 30 éves korára még a szüleivel lakik az ember, annak nagy jövője nincs.


Volt utóbbi 5 évig tartó kapcsolatomban volt párommal laktam közöps albérletben, de szétmentünk. Amióta szakítottunk szüleimnél élek, egyedül nem éri meg Budapesten fenntartani egy albérletet. Van 1,5 millió Ft félretett pénzem, van autóm, van rendes munkám, szerencsére olyan fizetésem hogy nem kell nélkülöznöm hónapról hónapra, nincs hitelem. Valóban kevés ez amit elértem 30 eves koromra?


Mindenki azzal jön, hogy legalább saját lakásod legyen, legyen pár milló félretett pénzed, anyagilag biztonságot tudj sugallni a párod felé, stb...


2021. dec. 29. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
de.
2021. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ferditesz, mert akozott, hogy 30 evesen anyaddal laksz es akozott, h sajat lakasod van eleg nagy atmenet van. nem csak ez a 2 veglet letezik. anyaddal lakni nem oke, sajat lakassal nem rendelkezni oke.
2021. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne érném meg albérletet fenntartani? Én ezt csinálom és nincs gondom a csajozással, szóval nem ezen múlik.
2021. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

A lakhatásod nem probléma, de ez igen:

"1,5 millió Ft félretett pénzem, [...] olyan fizetésem hogy nem kell nélkülöznöm hónapról hónapra"

10 év munka után 1,5 millió megtakarítás? Nézd meg jól a kiadásaidat, mert valahova elúszik a pénzed.

2021. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs.
2021. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem kell saját lakás de önálló élet igen, tehát ne mamahotel.sokan kényszerülnek albérletre az önerő hianya miatt vagy mert nem kapnak hitelt. Sajnos rám sincs ráírva, hogy a megtakarításom mamám betegsége miatt mind elment ( de ha nem próbálok meg segíteni és mindent megpróbálni megtenni akkor egy nyugodt percem nem lenne) . A munkahelyem helyi szinten jónak számít, országosan viszont nem annyira. Ahhoz, hogy lépjek megint mi kell… pénz .. tőke.

Nem könnyű így ismerkedni de magad szintjén keress én is azt teszem.

2021. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

28 évesen tudtam lakást venni részben családi segítséggel. Igen, ég és föld a különbség azóta. Mondom ezt úgy, hogy a visszajelzések alapján jól nézek ki és egész sok nőnek tetszem, és alapjaiban sosem volt gondom az ismerkedéssel, voltak többéves kapcsolataim is régebben. Tehát nem a lakástól vagy az anyagi javaktól vártam csettintésre a megváltást, úgy érzem tudtam mit belsőben és külsőben is felmutatni. De olyan 25 felett kezdtem azt látni, hogy a nőknek egyre többet számítanak az anyagi dolgaim és már nem elég a személyiségem, de még a külsőm sem feltétlenül a pár találáshoz. Mielőtt lakásom lett már olyan 25-28 éves korom körül egyre gyakoribb volt, hogy a nők érezhetően akkor hidegültek el ismerkedéskor, amikor kiderült albérletben lakom lakótárssal, vagy nem tudok olyan egyéb anyagi javakat felmutatni, amik a pénzességet és sikerességet jelzik (jó kocsi, évi több nyaralgatás, stb).


Nem tetszem önmagában attól több nőnek, hogy van lakásom, de akiknek alapból tetszem, azok nagyobb eséllyel "maradnak meg" ismerkedéskor, mint előtte. Piszkosul látható volt az eltolódás az arányokban. Most megint van párom és őt néhány hónappal azután ismertem meg, hogy a lakást vettem.

30/F

2021. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

4. Milyen 10 év munka? Én pl. 25 évesen jöttem ki az egyetemről és kezdtem dolgozni pályakezdőként. Előtte is dolgoztam gyakornokként már, de az csak jelképes fizetést adott és a pályakezdő fizum sem volt hű de hatalmas, hiába piacképes a szakmám és lett/lehet még később magasabb a fizum.

30/F

2021. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Magyarországon nincsen. Mert itt alap, hogy mindenki örököl lakást, mert az előző rendszerben mindenkinek adott az állam. Ha te mégis szerencsétlen vagy és nem örököltél, örökre el vagy vágva a nők szemében. Ez van.

Külföldön, főleg német, angol nyelvterületen ahol majdnem mindenki bérlakásban él, és az államtól is lehet olcsón bérelni, ott nem indulsz különösebb hátrányból.

2021. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es, te mit szívsz?

Az állam ADOTT a múlt rendszerben? Nem, ők is megdolgoztak érte, spóroltak, lemondtak dolgokról. Ha a munkahely "adta", azt is ki kellett fizetni a munkahely részére.

Használd már az agyadat, ha nem túl fárasztó.

2021. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!