Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feromon parfüm? Ha igen melyik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feromon parfüm? Ha igen melyik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
És mi a kérdésed?
2010. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a zöld (van olyan ?:) )
2010. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. A bal oldali.
2010. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
működik?úgy értem de azt nem értem hogy hülyék minek válaszolnak lehet h nemtok fogalmaznixd
2010. szept. 7. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:
mert hüje kérdésre hülye válasz há mé válaszolnak én se értem :D
2010. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem lesz tőle barátnőd, mert egyszerűen nem vagy olyan értelmi képességek birtokában, amik a csajozáshoz kellenek.


amúgy meg nem illik hülyézni, ha egyszer te voltál az, aki képtelen volt egy egyszerű kérdést feltenni

2010. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a Feromonok hatása az embereknél egyáltalán nem olyan hatásos mint pld a lepkéknél! Lényegébe ha csajozni akarsz vele, akkor semmi értelme, a feromonos reklámok nagy átverések, úgy mint pld egy jósnő, aki ingyen küldi a szerencsetalizmánod :)
2010. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ember nem érzi a feromonokat...mikor értik már meg az emberek...-,-'

Maximum tudatalatt elhiszed magadról, hogy vonzóbb vagy a parfüm miatt, s ettől a kisugárzásod jobb lesz, de semmi köze a feromonhoz...

2010. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nade kár is vitatkozni, amit feromonos parfümként árulnak, azokba egy mikrogramm feromon sincs! Semmi!! Valami olcsó pacsulit esetleg belekevernek és eladják feromonként! Bazi nagy pénzlenyúlás az egész
2010. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Motoros steve válasza:
Hát öcsi én a Pheromon M ultimate-et tudom csak ajánlani mivel eredeti,és 98 %-a szintetizált emberi feromont tartalmaz,,hatóanyagok:Androstenone , Androstenol, Androsterone, PDD, Androstadienone, Oxytocin, Bremelanotide..sok gyártó csak 10-20% feromonnal látják el a kis üvegcséket..amúgy meg 4-5 ezerért nem kapsz jót..ez is 10.000 Ft amiben a szállítás is benne van. elküldöm az oldalt: [link] (legallul találod őket,,csak figyelj oda mit rendelsz,mert Homiknak meg lezzbiknek is van xDD
2015. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!