Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "hatásos" a Feromon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "hatásos" a Feromon parfüm?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy mezei átverés.
2011. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Humbuk. Placebo hatása lehet.
2011. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, a nők csak azt nézik, h jól nézel-e ki.
2011. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magában a parfümben nem hiszek.

Ha tényleg létezne ilyen, akkor az k**va drága lenné valamint mindenki használni akarná.


De te, mint (minden) emberi lény, természetesen bocsájtasz ki feromonokat, amit a másik nemű személy (tudat alatt) észlel és értelmez.

2011. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha a kedves kérdező nem öntené magát nyakon nap mint nap brutálisan erős szagú tusfürdővel, nem használna szintén erős szagú öblítőt, dezodort, hanem mindezek helyett szagtalant, vagy kevéssé erőset alkalmazna és nem fújná magát be tizen-huszon-akárhányezres pacsulival, hogy olyan kondenzcsíkot húzzon maga mögött, mint egy üzekedő görény, akkor valóban érezhető lenne a mások számára a természetes feromonjai, amik körbelengik és az hatással is lenne rájuk. Kire taszító, kire vonzó hatással, de azt már a gének döntik el.
2011. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha még érdekel, van most vaterán egy ami tényleg hat, én azt használom és nagyon jó cucc, csodálkozom hogy nem kapkodták még el, bár sztem nem sokan ismerik.

[link]

2012. jan. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Littlepig válasza:
A feromonos parfüm (szerintem) egy amolyan plusz pont. Mivel a tudatalattira hat, ezért akkor kelthetsz vele érdeklődést, ha már amúgy is van valamennyi esélyed. Vagy a csaj nem éppen józan. Egy részeg egyén mindig ösztönösen viselkedik.
2013. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!