Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segít.enétek, hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít.enétek, hogyan tudnék úgy lerázni valakit, hogy utána ne kelljen tőle félnem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki nagyon rámtelepedett, állandóan ír meg hívogat. Eleinte én is írtam neki, néha beszéltünk telefonon, meg kétszer találkoztunk, de rájöttem hogy nagyon nem szimpatikus és nem akarok tőle semmit. De tartok tőle, megmondom őszintén. Azt is tudja, merre lakom. Látszólag nincs benne agresszió, mégis rossz érzésem van vele kapcsolatban. Mostanában mindig azt mondogatja, hogy ne hagyjam el, pedig nem voltunk együtt soha, semmi de semmi nem volt köztünk, a beszélgetéseinkben sem, fizikailag aztán pláne nem. De tényleg, még egy árva puszi vagy érintés sem, semmi. Folyton ír, zavar a munkában, kérdezgeti hogy itt vagyok-e, írjak már vissza stb. Nem merem letiltani, mert félek, hogy akkor idejön és azt nagyon nem akarom. Van valakinek valami ötlete vagy módszere, mit tudnék neki írni, ami kedves, ami után nem akarna bosszút állni vagy hogy is mondjam, amit elfogadna és utána békén hagyna és elfelejtene? Azt szeretném hogy ne jussak eszébe, találjon mást, mert most kicsit kétségbe vagyok esve.
2021. dec. 29. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki az igazat.

Ha továbbra is zaklat kérd meg egy fiú baràtod hogy segítsen.


Családod tud segíteni , portàn tudnak segíteni munkahelyen , egyedül úton tudna esetleg zaklatni.


Ne hagyd hogy a fejedre nőjön.

2021. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyedül lakom. És azt szeretném mindenképpen elkerülni, hogy megérezze, hogy kicsit félek tőle.
2021. dec. 29. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Érd el, hogy kiábránduljon belőled. Mindig csak 1-2 nap múlva írj neki vissza, akkor is csak ilyen 1 szavas választ. Légy bunkó, lekezelő, és SOSE kedves! Ne használj emotikonokat! Főleg smiley-t ne, soha! Ha ír egy hosszú üzenetet, válaszolj rá egy "oké"-t/like jelet, de semmi mást! Csinálj úgy, mintha hidegen hagyna! Bármit ír, bármit kapálózik, mindig csak 1-2 nappal később válaszolj! Pl. ha van tőle 50 olvasatlan üzeneted, csak annyit felelj: "Szia, elfoglalt voltam" és semmi, de semmi többet ne írj! Legközelebb csak 2 nap múlva írj neki! Mindig legyél tömör, lehetőleg 1 szavas, és SOHA ne reagálj az ő üzeneteinek tartalmára! Csak like jel/oké/szia, elfoglalt voltam!
2021. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen embert egyáltalán nem fog meghatni az, ha csak egy szavas válaszokat ad meg nem kedves. Az lenne a legjobb ha kizárná az életéből most rögtön ezt az embert. Ha nagyon félsz akkor pár hétre magadhoz költöztethetsz valakit egy barátot vagy egy családtagot vagy akárkit, De ennek most rögtön így kell véget vetni mert ki tudja hova fog elfajulni a helyzet hogyha te még folyamatosan tartod vele a kapcsolatot még ha csak így ahogy a 3-mas írta akkor is. Ez számára jelentheti azt is hogy ti folyamatos kapcsolatba vagytok egymással és tartjátok a kapcsolatot szóval minél több időt tartod vele a kapcsolatot annál erősebbek lesznek az érzelmei.
2021. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy szerelmes lettél belé, hidd el, menekülni fog:D

De viccet félretéve, szerintem írd meg neki, hogy ne haragudjon, de te semmi komolyat nem szeretnél tőle, ha továbbra is írogat, akkor én letiltanám.

Egyébként én is jártam már így. Szerencsére nekünk volt közös ismerősünk, aki miatt végülis békén hagyott, ami tényleg nagy szerencse, mert nem vettem észre az elején, hogy nem százas a pasi.. én is féltem tőle, ahogy írsz róla, teljesen ő jut eszembe. Emiatt is ajánlom, hogy minél előbb küldd el, és semmilyen téren ne érintkezz vele. Értem, hogy nem akarod, hogy odamenjen, de minél többet beszélsz vele, annál inkább oda fog menni, ha húzod a dolgot. Küldd el, tiltsd le.

2021. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy alakult az életed hogy egy picit egyedül kell lenned ennyi
2021. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom én se pontosan mi erre a megoldás, sajnos hasonló szituációban vagyok, de az enyém kicsit komplikaltabb, nem szeretném nyilvánosan leírni ide 😞
2021. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!