Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka, hogy egy pali csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka, hogy egy pali csak beszélgetős "kapcsolatra" vágyik?

Figyelt kérdés
Nem érdeklődött úgy igazán, de flörtölt, ezért kezdetben azt hittem, hogy csak szexelni akar. Csakhogy célozgattam arra, hogy bennelennék, de inorálta őket, vagy elvicceli. Azt tudom, hogy néha szexel mással. Velem miért csak dumálgat, mint valami haverjával?
2021. dec. 29. 21:32
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
10 hónapja megy ez.
2021. dec. 29. 21:33
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Talonban tart.elegedett a meglevokkel.
2021. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
Csúnya vagy!
2021. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Tudod kérdező a libidó is olyan mint a farokméret! Változó van, akinek akkora, hogy naponta három menet is kevés neki és évente harminc nőt elfogyaszt, ha teheti, más meg beéri azzal is, ha van heti egy szex valakivel. A "pasid" valószínűleg azok közé tartozik, akinél nem igaz, hogy "lyuk az lyuk" és megmásszuk, ha tudjuk. Vannak ilyen férfiak, pl én is, hogy nem egyszer éreztem, hogy az adott csaj, akivel dumálok nyitott lenne erre-arra, de én mindig leszerelem őket, nekem messzire nem olyan fontos ez, hogy msot fűvel-fával dugjak.
2021. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%

10 hónapja? 😳

Pár hónap után hagytam már volna a fenébe...

Mi értelme ennek? Meg csak barátnak se nagyon nevezném.

2021. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát én szoktam beszélgetni ennyi ideig régebben de én nem szexeltem mással.


Egyszerűen jól éreztem vele magam ennyi.


De hogy ez a férfi mit szeretne azt én nem tudom.

2021. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, aki ego tuningra akart használni, de nem hagytam.

Rengeteg pasi akar ezzel plusz önbizalmat szerezni, ami esetükben elég törékeny dolog. Látható is, hisz aki kizárólag online csevegni mer csak, ott bajok vannak.

Könnyen kiderülhetne, ha találkoznátok, hogy egy kalap szar a srác, akkor hol lenne az eddig felépített illúzió, hogy egy nő már hónapok óta szexelne vele, és ő irányít?

Rengeteg ilyenem volt, hogy találkoztam az illetővel, és kiderült, hogy egy nulla, aztán kapkodott utánam, hogy de ő hadd bizonyítson.

Mind ilyen ezek közül.

Szerintem hagyd a francba. Nem férfi.

2021. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Találkoztunk már, előben is jó csávó.
2021. dec. 30. 09:38
 9/26 anonim ***** válasza:
25%

A 3-as vagyok!


Látom szépen lepontoztatok, úgyhogy megfogalmazom szofisztikáltabban!


Az nem fordult meg az okos kis buksidban, hogy esetleg nem jössz be neki külsőleg?

2021. dec. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Bejövök neki értsétek már meg😩
2021. dec. 30. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!