Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez most akkor? Erzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez most akkor? Erzek iranta? Mit?

Figyelt kérdés

Ev elejen par honapig beszelgettem itt egy fiuval. Nagyon odavoltam erte.

Mai napig akarhanyszor feljovok az oldalra ugy erzem hianyzik. Varom hatha ir. Folyton csak ra tudok gondolni. Keresem kutatom varom.

Viszont a mindennapokban ha nem hasznalom az oldalt eszembe sem jut.

Most akkor hianyzik vagy nem hianyzik? Mit erzek iranta?


2021. dec. 30. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csak magányos vagy
2021. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem fogok már írni, úgyhogy ne várd!
2021. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Privatokra itt valaszolok.

Ev elejen irtunk par honapig mindenfele temaban.

En is ugy gondolom, hogy nem valos hiany. de akkor ha feljovok miert hianyzik? Ha egyebkent nem.

2021. dec. 30. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Megszokás, és nincs más a láthatáron.
2021. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beszelgettem azota masokkal is. De hiaba voltak azok is jo fejek.
2021. dec. 30. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Írjál nekem, lehet hogy én vagyok. Az én levpartnerem leszokott innen miattam. De ő is írhat ha akar.
2021. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Találkoztatok élőben? Abból kiindúlva,hogy sok lány fejét simán elcsavarom nezen aztán élőben nem megy. Szóval élőben vagy vagynem jött volna be,erre is gondolj!
2022. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!