Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemerjek kezdeni a kapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemerjek kezdeni a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok jelen helyzetben, fiatalon szültem.. (18)

És most lettem 21 éves... gyermekem apukájával elváltunk, de tartjuk a kapcsolatot, nekem ő volt az első férfi/komolyabb kapcsolat, ha ez lényeges, egyéb kapcsolatom nem is volt. Viszont úgy néz ki rám találna a szerelem” újra, viszont az új” partnerjelöltem” egy évvel idősebb nálam... és nem tudom így lenne e jövője kettőnknek...


2021. dec. 30. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan azon pörögsz egyedülálló (túlságosan is) fiatal anyaként, hogy a férfi egy évvel idősebb?


Vannak itt egyéb tényezők, amik alapján meg kéne vizsgálnod, lehet-e jövője a kapcsolatotoknak. Nem is tudom, pl. hogy 21 ÉVESEN GYEREKED VAN?!


Nem biztos, hogy ez egy 22 éves férfi számára elfogadható. Szóval talán ezt tisztázd a jelölteddel, ne a korával szórakozzál.

2021. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tud mindenről természetesen, nem árulok zsákbamacskát.. annyit fűzött hozzá hogy amúgy ideje lenne felnőnie, és hogy nem zavarja.
2021. dec. 30. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor? Egy próbát megér és ennyi.

N

2021. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavar az, hogy egy évvel idősebb? Még tini korban sem számít egy év, nemhogy felnőttként.


Nem ítéllek el a gyerek miatt, megesik. Engem is 19 évesen szült anyám. Viszont mostmár nem csak a saját életedért vagy felelős, meg kell tanulnod felnőttként viselkedni és gondolkodni.


Az, hogy 1-2 évvel idősebb-e a huszadik probléma párválasztásnál. Már, ha lehet egyáltalán problémaként kezelni.

2021. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg szerintem.Nem kell elköteleződni de mindenképp megér egy próbát.Ha meg közben úgy látod mégsem akkor pá és kész.
2021. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szülei még nem tudják.. nem tudom mikor kellene elmondani, félek a reakciótól.. ő nagyon szeretné ha együtt lennénk, szereti a gyereket is, eddig én mondtam hogy még ne.. még ismerkedjünk.. de akárhogy nézem, szuperül elvagyunk, gyereket is visszük együtt programokra, persze még csak mintha például” barátok lennénk/szomszédok hogy ne sérüljön, erre különösképp figyelek. Viszont, mindketten otthon lakunk, igaz külön részünk van.. de akkor is... szóval jelen esetben, meg amúgy is.. család jár mindenkivel.. én nem akarok felesleges feszültséget, senki életében. És csavar az egészben, mindketten tanulunk még...
2021. dec. 30. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2022. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!