Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belekezdenél úgy egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekezdenél úgy egy kapcsolatba h. nem érzel semmit a másik iránt (sem szerelmet, sem vonzódást) viszont emberként jól bánik veled? Lehet így is boldog az ember vagy nélkülözhetetlen a szerelem mint érzés?

Figyelt kérdés
2021. dec. 17. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ha az elején sincs ez meg akkor régen rossz. Vonzalom nélkül meg le se feküdnék vele, mert nekem nem jó. N
2021. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Egy közel nyolc éves kapcsolatom volt ilyen egy lánnyal. Elég furcsán kezdődött, ezért felajánlottam, hogy legyen barátság extrákkal. Fél év után azt vettem észre, hogy többet vagyok nála, mint a saját lakásomban, és hozzá költöztem. Folyamatosan hiányzott a szerelem. Szakítás után is maradtunk barátok, néha találkozunk, vagy átmegyek hozzá, és a családja is szívesen fogad.
2021. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
2 hónap - ennyi idő alatt van rá esély, hogy érzelmek kialakuljanak. Nem kell "szerelem első látásra". A mindennapi apró figyelmességek által alakulnak érzelmek
2021. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%
nem
2021. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Persze, végülis lehetsz boldog és egy darabig működhet is, kb. olyan lenne, mint ha egy barátoddal lennél együtt. Jó esetben azért emberileg megszereted és kötődni fogsz hozzá. Viszont hiányérzeted lesz, amiért nem érzel többet és valószínű így, hogy nem vonzódsz hozzá, a szex se lesz az igazi. Végülis nem szörnyű ez, csak olyan langyos pocsolya jellegű. Neked kell tudni, hogy kell-e ez vagy többre vágysz és így inkább keresel tovább.
2021. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Kizárt.
2021. dec. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem!!!


Volt egy pasi az életembe. Nagyon nagyon jó ember,mindent megtett volna értem, úgy érzem csodálatos életem lett volna mellette.


Egy a gond, nem érzek iránta semmit. Úgy tekintettem rá mint egy barátra. Nem bírtam elviselni azt se ha hozzamer.

2021. dec. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan addig működhet, amíg nem jön valaki, aki lever a lábadról, mert akkor elég gyorsan szakítani fogsz a haveroddal (mert akit nem szeretsz, csak vele vagy valami szánalomból, vagy ilyesmi, az max haver).
2021. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nélkülözhetetlen. Emberileg legyen jó hozzám a testvérem, a barátok. A párom szeressen szerelemmel, forrón kívánjon.
2021. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem menne.
2022. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!