Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha akivel először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha akivel először vagyok együtt nem tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel ismerkedünk egy ideje, mind a ketten tetszünk egymásnak, és tervezzük is az első együttlétet. De mi történik akkor, ha levetkőzve valami miatt nem tetszenék neki? Megmondaná ott egyből, vagy megbántana, vagy csak utána lekoptatna? Miből derül ki?

És mit tehet ilyen helyzetben egy lány?

Nekem szörnyen nagy önbizalom hiányom van.


2021. dec. 31. 00:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, leszarja mindenki, milyen apro hibak vannak a masikon. Soha nem volt meg olyan, hogy a szex elotti pillanatokban azon gondolkodtam volna, hogy mi nem tetszik a masikon.
2021. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Nekem sikerült 120 kilógrammos leánykával is vakrandiznom hasonló céllal, be is teljesedett a dolog....:D

Bár ott már nyeltem előtte kettőt.

De gondolom nem ilyen vagy, nem kell parázni.

2021. dec. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem. Vékony vagyok, vagy normál testalkatú, de attól még nem tökéletes.
2021. dec. 31. 03:15
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg nálunk más, mert mi ismerjük egymást. Nálunk nem vakrandi lesz. De ruha nélkül még nem láttuk egymást
2021. dec. 31. 03:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne.. ezt ne csináld. Csak a lányok agyalnak ilyeneken. Ha az a fiú már eldöntötte, hogy tetszel neki akkor meztelenül is fogsz hidd el.
2021. dec. 31. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire önbizalomhiányos vagy, akkor legyen minél kevesebb fény a szobában és vetkőzz le csak paplan alatt. De nem fogja érdekelni a pasit, milyen hibáid vannak. Nekem a melleim nem szépek, mégis folyton simogatja, ingerli őket a pasim.
2021. dec. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Feltételezem nem az ágy előtt fogsz pózolni neki meztelen testtel. Egy ilyen hirtelen mégha várt is reakció hirtelen impotenciát váltana ki zavaromban. Már nem azért, mert nem tetszenél, csak más fejben és más élőben. Nekem kéne 1-2 perc, hogy az ezredes ráhangolódjon a témára, persze utána egyre könnyebb lesz, mert nem lesztek egymásnak újdonság semmilyen téren.
2021. dec. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ez a megfelelési kényszer csak a te fejedben létezik. Ha egy fiúval begerjedve csókolózol ráadásul már pár hete, neki már tökmindegy, hogy szőrös-e a lábad (na jó, ezen pont lehet segíteni :)), lóg-e cicid és van-e némi narancsbőröd vagy striád, szőröstül-bőröstül oda lesz érted.
2021. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, akció közeli állapotban nem fogja a hibákat keresni rajtad. Ha akarná se tudná, nem lesz annyi vér a fejében. Csak lazulj el és élvezzétek egymás társaságát.
2021. dec. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már van köztetek érzelem, vonzódás, akkor a kisebb hibákat nem veszi észre. A hígéniára figyelj.
2021. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!