Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sima baráttal alszotok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sima baráttal alszotok együtt úgy, hogy semmi se történik?

Figyelt kérdés

Este elmész egy jóbarátoddal iszogattok majd nála alszol (egy ágyban, nincs több hely) mert te nem jutnál haza az esti közlekedés miatt.

Milyen sűrűn fordul ez elő veletek? (mind2en szinglik vagytok)



2018. márc. 29. 13:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Más is járt már így gondolom.

Szerintetek "illetlen" ha csak egy boxeralsót hagy magán, pólóval?

2018. márc. 29. 13:54
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Jujujujujujujujuj.....hagyjuk már :D

31/f

2018. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Hát eddig még egyszer sem fordult ez velem elő, pedig vannak ellenkező nemű barátaim is.

Ha csak azért hagy magán boxeralsót meg pólót, hogy a másik rámásszon, akkor igen főleg abban az esetben kellemetlen, ha a lány nem akar semmit.

2018. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen tudta, hogy nem akarok tőle semmit.
2018. márc. 29. 14:02
 5/16 anonim válasza:
80%
Velem már fordult elő. Egy baráti társáságban voltunk. Volt barátnőm is ez idő táj, és két másik lánnyal aludtam együtt, többször is, hol egyikkel, hol egy harmadikkal. Persze a barátnőnek nem tetszett, és féltékeny volt. Most már megértem, de akkor nem értettem mi a gondja ezzel..
2018. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Az reggelre hullámos lesz!
2018. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Többször volt ilyen, akkor is, amikor épp nem voltam szingli. Mondjuk mindig külön ágyban/matracon aludtunk. Soha nem történt semmi. Akkor se történt volna, ha esetleg csak egy ágyban tudunk aludni.

A szex miért függ napszaktól, ottalvástól egyébként? Ha valaki nappal átmegy egy barátjához, ugyanúgy dughatnak...

2018. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Soha nem fordult elo, mert elore gondolkodok. Vagy intezek rendes szallast vagy idoben hazamegyek.
2018. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A "boxeralsós" szerintetek is illetlen vagy csak én reagálom túl?

Én tudom, hogy a remény hal meg utoljára, de tudta, hogy nem akarok szexelni.

2018. márc. 29. 14:43
 10/16 Bence_ ***** válasza:
86%

Miben kellett volna aludnia?

Aludtam már én is csajnál, gépet csináltam és ejjel mar nem akartam haza menni.

Boxer kb ugyan az mintha a strandon látnád.

2018. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!