Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 40 körüli nőnek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 körüli nőnek milyen korosztályból érdemes párt választania? Valóban 60 felett érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 31. 10:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Remélem, hogy nem, mert 39 évesen én max. 47-ig keresgélek.
2021. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%

- Test?

- Gyerek?

- Lakás/lóvé?

- Hol laksz?

2021. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%
50 felett.
2021. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
szerintem mindenki keresgéljen ott ahol akar. úgysem a kortól függ, hogy jó-e neked egy pasi.
2021. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

bármilyenből de szerintem 25 már túl fiatal 30-35-40-így tovább.

tudod mit még a 25 is jó ha olyan a helyzet.


25 vagyok és volt már olyan 40-es nő akivel tervezni akartam ez inkább elméleti síkon maradt.

2021. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező!

Szerinted azért, mert egy nő elérte a 40. életévét akkor már ássa is el magát élve?

Egyszer mindenki lesz 40 éves, üzenem a fiataloknak akik néha akkora baromságokat képesek írni (tisztelet a kivételnek).

Amikor én 20 éves voltam, én is idősnek láttam egy 40 év feletti nőt. Most hogy már 40 felett vagyok, egyáltalán nem érzem magam öregnek, bármilyen hihetetlen nem szoktam a hintaszékben a görbebot mellett pulóver kötögetni, és macskám sincsen!

Egy 40 körüli nő is találhat a korosztályának megfelelő párt. Ez neki is csak annyira nehéz, mint az összes többi korosztálynak, ebben nincs különbség!

Az meg hogy kinek melyik korosztály jön be, az egyénfüggő.

Nekem mindig a velem egykorúak, vagy az idősebb férfiak jöttek be. Soha nem vágytam arra, hogy tőlem fiatalabb férfi partnerem legyen.

És ismerek olyan 60 körüli férfit aki olyan sportos, edzett, egészségesen táplálkozik, odafigyel a külső megjelenésére is, hogy simán letagadhat 5-10 évet a korából.

Szóval nem kell temetni senkit 40 felett! :)

2021. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Maradjunk a realitás talaján, és vegyünk egy teljesen hétkőznapi 40 körüli nőt.


Nem szupermodell, de nem is elhagyagolt, nincsenek anyagi gondjai, de nem is milliomos. Nem eltartót keres, de ő sem szándékozik senkit eltartani. Van lakása, nem luxusvilla, de megfelelő otthon. Nyílván nem 25 éveseket keres.

2021. dec. 31. 11:21
 8/25 anonim ***** válasza:

#2-est leszavazták....pedig ezek igen is fontos kérdések.


A gyerek az egyik legnagyobb kizáró ok.

Aztán itt jön a külső. Elhanyagolt egy nő, vagy túlsúlyos is vagy jó az alakja törődik magával.


társkeresőn egész biztos, hogy egy nagy szűrőn átmész és nem férsz bele sok sok ember igényeibe.


nálam férfiként is így van. 37 éves vagyok, és neten sokan azt mondják hogy nem , a korom miatt is.

Élőben meg letagadhatok 5-6 évet is. És kevésbé foglalkoznak a korommal.


Neten kevesebb az esélyed. Egy 40 éves férfi 27-35 max 38 év között keresgél. És ha jól néz ki meg is teheti. Egy 50 körüli férfinek pedig benne vagy a szűrőben, noss....ez egy átlag.

2021. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
#7: De nem is 60 felett keres!
2021. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a korosztály, inkább egyéniség lehet döntő abban, hogy kiben mi fog meg, és ismerkedaz e vele szívesen. De ez csak az én véleményem. A tapasztalataink lehetnek eltérőek.

F/41

2021. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!