Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondják rám, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondják rám, hogy "helyes" pasi (33f) vagyok, érdemes a 23-25 éves korosztályban is (tehát nem kizárólag csak ebben) nézelődnöm akkor, ha nem vagyok kigyúrva?

Figyelt kérdés

Fiatal, valószínűleg még egyetemista önjelölt modellek, sportos lányok - - eddig valahogy nem közelítettem feléjük, úgy voltam vele, hogy vagy nem tetszem nekik, és/vagy túl öregnek tartanának magukhoz. De végül is.... miért ne?


Vélemény?


2017. febr. 8. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz jó egy pasi, hogy ki van gyúrva. Sőt, sok nőt ez kifejezetten taszít is. Légy értelmes, kommunikatív és határozott.
2017. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pár hülye sztereotípia miatt ma már számos nőt taszítja ha a pasi izmos részemről ez csak azért furcsa mert én nem azért vagyok izmos mert huha jó body hanem mert mozgásra lettünk teremtve és ahogy elmegy az idő a feje felett valakinek ugy fog egyre jobban kiütközni hogy nem tartja formában magát de hát ha valaki 60-70 évesen már hátfájástól akar szenvedni meg állandóan fáradt lenni az ő dolga. Az emberek egy jó része nagyon kevés infóból akar nagyon messze nyúló következtetéseket levonni a másik személye felé amivel csak az a baj hogyha azt mondják neked hogy beleköptek a szendvicsedbe akkor a teljesen finom szendvicshez hozzá se fogsz nyúlni mert azt feltételezed hogy beleköptek.
2017. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nem vagy kigyúrva mit takar? Átlagos alkatot vagy óriási hasat? Azért nem mindegy.
2017. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Átlagos testalkatot (már amennyiben a 190 cm átlagos). :) nyilván van egy kis pocakom, nincs meg a six-pack-ab -- nem testépítő vagyok.
2017. febr. 8. 20:27
 5/5 anonim válasza:
A párom(30) és köztem(21) is van jócskán korkülönbség. :) Szerintem egy lányt megfogsz az udvariassággal, kedvességgel, humorral simán. :)
2017. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!