Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi párkeresési taktika?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi párkeresési taktika?

Figyelt kérdés
Fiúkhoz/férfiakhoz szól a kérdés. Mi a jobb taktika? Lehetőleg mindig kapcsolatban lenni és úgy keresni a nagy ő-t, vagy kivárni, és csak akkor összejönni valakivel ha tényleg az igazinak érezzük?

2022. jan. 3. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
ha van mindig punci a keznel az jo. preselction theory
2022. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

olyan mint munkahely közti váltás :)


Jobb addig keresgélni másik munkahely után mikor még nem vagy munkanélküli, mert akkor még ráérsz válogatni, és van egy biztos.

2022. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Úgy bánj másokkal, ahogyan te is szeretnéd, hogy veled bánjanak!
2022. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak jön. Persze aki szexuális kapcsolatot létesít nőkkel, és erre talál alanyt, arra kíváncsi lennék hogy hogyan csinálja.


Bár az egyik haverom ilyen. Megkérdeztem, rá csak ráírnak a csajok.


Azért párkapcsolatra már nehezebb találni. Én úgy vettem észre hogy az csak jön, és lesz. Ezt nem kell túlmisztifikálni.


Próbálkozz társkeresővel. Hátha lesz valami. Akármi. Ha más nem tapasztalatot szerzel azzal kapcsolatban hogyan kommunikálj nőkkel, és lesznek saját stratégiáid, amik megjegyzem egyénenként változnak, mert nem mindenki ugyan olyan.


Ja. És legyél olyasmi akivel te is szivesen járnál. Például neked tetszene ha a csaj rágörcsöl, és beszélni se tud kb mert úgy összeszorítja a fogait annyira ideges?


Találd meg a jellemhibáid és tegyél ellenük ha azok visszafognak.

2022. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En ugy csinaltam, hogy amig lattam perspektivat a kapcsolatban, addig benne voltam, utana pedig kileptem es kerestem masikat. Egyszerre csak egy dologra szabad koncentralni. Ha valakirol mar idejekoran kiderul, hogy felejtos, akkor maris tovabb kell lepni. Lehettek volna hosszabb kapcsolataim is fiatalon, ha megalkuvo lettem volna, de nem voltam es addig kerestem, amig megtalaltam a megfelelot.
2022. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem volt már úgy barátnőm hogy mikor összejöttem vele, pontosan tudtam hogy nem akarom életem végéig és hogy nem rá vágyom igazán. És szerintem sokan tudják mégis összejönnek a barátnőjükkel. De ez valahol nem tisztességes a lánnyal szemben, így indulni. Viszont ha kivárod akivel tényleg úgy gondolnád akkor rossz esetben vagy életed végéig kéne várnod vagy 1-2 lánynál megáll a dolog.. és hosszú év egyedülléteket eredményez, amíg vársz és csak vársz.
2022. jan. 5. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!