Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért jó nektek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért jó nektek ha magatokba bolondítotok egy lányt és aztán meg félre dobjátok?

Figyelt kérdés

Amikor eléritek h totál oda legyen értetek,és már annyira belétek zúgjon h akár a szex kapcsiba is belemegy,mert az a kevés kis idő alatt is boldog a lány,mert veletek lehet. Aztán mikor megunjátok,egyszerüen leribancozzátok. Rosszabb esetben még terjesztitek is. Mert igenis ti is pletykásak vagytok fiuk!


TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!

DE aki ilyen,annaka logikája vagy lelkivilága azért érdekelne


2010. szept. 8. 07:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Lányok

Miért jó nektek, ha belezúgtok az első szembejövő f@aszba, akiről tudjátok, hogy az első adandó alkalommal félre fog dobni benneteket?

Csak azért, mert már a csapból is az folyik, hogy szexelni muszáj?

Talán először válogatni kéne, nem?

2010. szept. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel! Ha a lányokban több önérzet és önbecsülés lenne,nem feküdnének le minden férfival,akkor a férfiak is többre becsülnék a nőket!
2010. szept. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj lányok, hogy azért feküdtök le minden nagydumás, álromantikus fickóval, mert azt hiszitek, akkor megfogjátok magatoknak, vagy féltek, h eldob benneteket, ha nem teszitek meg.

Nos. Ezeknek CSAK ARRA kellettek. Trófeának. Ha lenne tartásotok, tudjátok, nőies tartásotok, és azt mondanátok, hogy nem erről szól egy kapcsolat, sokkal érdekesebbek, és értékesebbek lennétek. És nem utolsó sorban megúsznátok egy ilyen "átvertek-eldobtak-belehabarodtam" szenvedést.

Aki naiv, az belemegy ilyenbe, akinek meg nem azon jár az esze, hogy szerelmes akar lenni mindenáron, az tud szelektálni és komolyan veszik.

2010. szept. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Arról mi, férfiak nem tehetünk, hogy elkurvultok. Amúgy jellemző, hogy mindig ragaszkodtok a rosszhoz, ahhoz, hogy megalázzanak titeket, stb.
2010. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

az előzőeknek ellent mondanék,mert én jártam olyan fiúval aki húzta az agyam és nem adtam magam oda egyből,jártunk, aztán egyszer megtörtént,de én kezdtem érezni h. neki csak arra kellek és be is jött, szakítottam vele és még hónapokig hívogatott(pedig nem egyből adtam oda magam,mégis csak a szex kellet,de amikro összejöttünk családalapításról meg összeköltözésről beszélt).A másik,h. a mostani párommal a második randinkon feküdtem le,én nyomultam rá és mégis már több mint másfél éve együtt vagyunk és együtt is élünk.Szóval szerintem ez pasi függő, aki bunkó akar lenni az az is lesz, függetlenülé a csajok viselkedésétől.Mert ha meglátnak egy jó csajt, egyből a szex jár az eszükben és nem az h. dejó lenne vele leélni az életet.!!

25/l

2010. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Fülünyúl ***** válasza:
100%

A "kapcsi" szó nálam kib@szcsizta a biztosítékot.


Nem igazán értem, hogy most a pletyka zavar téged, vagy hogy nem kellettél végül a srácnak.

Mellesleg én nem azért bolondítok magamba nőt, hogy utána dobjam, hanem éppen azért hogy megtartsam. Érdekes, hogy a gyerek meg pont az ellenkezőjét csinálja. Valami baj lehet a fejével.

2010. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

lányok is csinálnak ilyet, nem kéne általánosítani. Pl. Én is megteszem! Volt egy hosszú kapcsolatom, de kidobott...na azóta sportot űzök ebből, elcsábítok valakit,aztán amikor igazán akar elhajtom...

Szerintem a férfiak is ezért csinálják. Vagy lyukra mennek és számolják mennyi volt meg.

2010. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ami nem lehet a tiéd mindig az kell neked, ez a kereszted a sorsod, ami hajt, de, ha megkaptad, már nem érdekel, ott rohad a szemétdombon majd...


Szerintem mindent leírtam. Amúgy meg mindannyian szeretünk valakit titkon, aki sokkal jobb, mint azok, akiket megkapunk, szóval soha nem fogunk megállni, amíg a tökéletes lányt meg nem kapjuk...

2010. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A gyűlölködés meg a kiakadás mindkét oldalról teljesen felesleges. Mindig is voltak, és mindig is lesznek r*bancos lányok, és genya pasik.

DE 1. ezért a többi lányt/fiút büntetni nem érdemes.

2. ebből általánosítani nem lehet.

3. aki áldozatnak éli meg magát, meg is érdemli.

Az élet ilyen. Engem is bántottak már meg pasik, nem kicsit, némelyik szemét volt, némelyik még az sem, csak én éltem meg annak. Túl kell lépni, és a következőnek újra megadni az esélyt. Szerintem.

2010. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
ezt a kérdést mintha én írtam volna.velem is ez történt.a kapcsolat elején elhalmozot bókokkal és Szeretlek!-ekkel aztán beleszerettem és akkor közli velem hogy már nem szeret úgy mint az elején...én meg most szenvedek miatta.egyenesen elegem lett az összes pasiból.mind ugyanolyan.elérik h beleszeress,rosszabb esetben azt is h megdughasson aztán kidob.de nem érdemes ilyeneken rágódni hidd el.én azért remélem vannak még normálisa férfiak is.szerintem higgadj le.legyél sokat a barátaiddal és ne gondolj rá.:)(én is ezt teszem.vagyis próbálom...)
2010. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!