Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 eveses ferfiak! Hulyitenete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 eveses ferfiak! Hulyitenetek egy 18 eves csajt csak azert, mert viccesnek talaljatok azt, hogyha magatokba bolonditotok egy ilyen fiatal csajt, majd jot tudtok rajta nevetni, hogy naiv kis liba, mindent elhisz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 16:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Mert mocskos állatok vagyunk.
2011. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Igen
2011. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen,ha tudnám hogy kell hülyíteni!
2011. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De miért? Mi értelme?
2011. júl. 6. 16:08
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolatot szeretnék vele, nem hülyíteném. Ha nem szeretnék komolyat, akkor meg nem állnék le vele ismerkedni.
2011. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Elég beteg, aki ilyesmivel szórakozik.:( Ismerek egy 20 éves lányt, aki annyira érett fejben, hogy bármikor elfogadnám páromnak, biztosan nem verném át. 34F
2011. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
16 évvel vagyok idősebb annál. Mégis mi a fenét kezdenék egy 18 évessel. Szerintem még közös témánk sem lenne. A lepedőkalandozás meg nem az én műfajom pedig aztán se kutyám se macskám.
2011. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Hülyíteni nem hülyíteném, csak akkor flörtölnék vele / próbálnám megszerezni, ha akarnék tőle valamit. Legyen az a „valami” komoly kapcsolat vagy csak dugópajtásság. De mindkét esetben korrekten tájékoztatnám, hogy tudja, mi van, tudjon dönteni. Azért nem hülyítek semmilyen nőt, hogy aztán úgy hagyjam, és csak röhögjek rajta. De ez nem korfüggő, se tizen-, se huszon-, se harminc- ... éves nővel nem teszek ilyet.


F36

2011. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Miert nem allnal szobe egy 18 evessel?

Azert kerdezem, mert egy 30 eves ferfi kb 2 honapja, amikor osszefut velem mindog bamul, meg udvarolgat nekem, es nem tudom mit akar. Legeloszor mikor probalkozott, nem is engedtem, hogy hozzam nyuljon, mindig eltoltam magamtol... Megis mindig bamul, azota is probalkozik...

2011. júl. 6. 16:32
 10/24 anonim ***** válasza:

Mindannyian mások vagyunk. Sok harmincas pasi (de már sok huszonéves is) elképzelhetetlennek tartja, hogy egy tinivel kezdjen, mert nem tartja őket elég érettnek szellemileg-lelkileg, és elég profinak az ágyban. Persze, még velük is alakulhat úgy az élet, hogy egy olyan tizenévessel hozza őket össze a sors, aki érett, normális gondolkodású, művelt, nem egy kis hülye p. A felületes „utcakép” alapján ugyanis könnyen általánosítanak az idősebbek, hogy minden tini éretlen hülye p. Pedig ez nem így van (mint ahogy nem minden 20-as-30-as kultúrlény, sőt). De ettől függetlenül én el tudom fogadni, ha valaki egyszerűen idegenkedik a tinédzser korosztálytól. Nekem spec. nagyon bejönnek a sokkal fiatalabbak, igaz, sokan hülyének néznek emiatt.


F36

2011. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!