Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Mekkora az a méret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mekkora az a méret ami kielégít titeket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Neeeeem egy frusztrált tini, aki meg akar felelni...


Minden férfi tudja, hogy minden nőnek másak az igényei. És nem a méret számít, hanem hogy hogyan használod. A használatának nézz utána :)

2010. szept. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányok! Írhatnátok lassan egy használati utasítást, hogy ne kérdezzék meg ezt többször! 24f
2010. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem sokan nem merik bevallani és nem vagyok ezzel egyedül de nálam nem igaz a közhely... szeretem a tekintélyes méretet:D 24L
2010. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát igen ez már annyiszor volt és annyira nem értik meg a fiúk h. nem ez alapján választunk, ráadásul nem lehet általánosítani,mert minden embernek más a jó.A fiúk átlagosan 13-15 cm-el vannak megáldva és 4-5 cm átmérőjűvel,az ennél kisebbet is és az ennén nagyobbat is lehet élvezni,meg nem élvezni.Ugyan ez vonatkozik az átlagra is.Fontos a technika is,mert nem a mérettől lesz jó egy lánynak, hanem a technikától.Én voltam 20 cm-es méretűvel,de nem volt jobb,mint egy 15 cm-es.De egyszer láttam egy vékony és rövid szerszámú pasit és már menyasszonya van, szóval valszeg annak a lánynak az is tökéletes,pedig már nem volt szűz a lány.

De nem értem ezeket a kérdéseket, ez most olyan,mintha minden nap megkérdezné egy lány h. a fiúknak milyen mell jön be,vagy milyen p*nci.

25/l

2010. szept. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fülünyúl ***** válasza:
100%

"Mekkora az a méret ami kielégít titeket?"


Kb. 100 négyzetméter, 3 szobával, lehetőleg déli fekvéssel.

2010. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!