Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai világban egyre kevesebb a rendes lány/fiú?

Figyelt kérdés

Már alig lehet olyan srácot,vagy lányt "találni",aki tényleg rendes,kedves,segítőkész,nem issza le magát a sárga földig minden héten,nem cigizik(persze ettől még lehet jó ember),a lányok nem teszik szét a lábukat minden szembejövőnek,és nem p*csásodnak el,a fiúk meg nem lesznek hülye,bunkó,beképzelt parasztok.Szerintetek vannak még "normális" lányok/fiúk?Mert én egyre kevesebbet látok manapság,akit jó embernek ismertem meg,az is egy idő után rossz útra tért,csak mennek egymás után,és egytől egyig mindenki tök ugyanaz a tömegcucc,külsőleg és belsőleg is,és csak nagyon ritkán lehet találkozni értékes emberekkel,persze vannak kivételek.

Én szeretnék normális maradni,úgy értem,hogy kedves,segítőkész,nem ócsárolni az öregeket,vagy lenézni azokat akik fogyatékosak,vagy vmilyen betegségük van,nem külső alapján ítélni,de ez a mai világban elég nehéz,és lehet talán én is jobban boldogulnék,ha megváltoznék?Persze nekem is vannak hibáim,én se vagyok egy szent,de próbálok változni,de nem tudom,hogy érdemes-e.

Mit gondoltok erről?

16/L


2010. szept. 8. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Idővel szerintem mindneki változik, vagy megkomolyodik vagy "megbolondul".Nem tudom én hova tartozom,mert pl én a második randi után már lefeküdtem a párommal,de nem tartom magam k*nak,mert én mindig a hosszútávú kapcsolatok híve vagyok.Az elmúlt 10 évben 1-2 hét szünettel, össz-vissz 4 barátom volt.Azért csak 1-2 hét szünettel,mert utáálom a magányt,na meg mire elhatároztam h. most csak magammal fogok foglalkozni, jött valaki aki megtetszett és neki én és azt reméltem h. ebből hosszú kapcsolat lesz.De sose jöttem össze úgy valakivel h. csak a szex miatt.Szerintem pasik is vannak normálisak, igaz sokan cigiznek,meg isznak,de attól még emberileg tök normálisak és rendesek.

25/l

2010. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A korosztályodban biztos, hogy ritka, és én azt mondom magamból kiindulva, hogy a "normális emberek" általában csak otthon ülnek, ezért nemigen fogsz találni szórakozóhelyeken, stb...

Én sosem cigiztem vagy ittam más kedvéért, meg amúgy is nagyon öntörvényű vagyok.

18/F

2010. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én 12 évesen gyújtottam rá elöszőr és a mai napig dohányzom,de én normálisnak tartom magam.sose feküdtem össze fűvel-fával,sose ittam annyit h. talaj részeg legyek,(jó voltam már rosszul,de nem ittam hányásig és mindig tudtam gondolkodni ittasan is).Én nem mutogatom magam senkinek, sőt inkább jobban szeretem a sportos,laza cuccokat,bár van magassarkúm,de féltem a lábam"szépségét".Szoktam szexisen is öltözni,de csak ha a párommal megyek valahová.Sose néztem le senki, persze voltak véleményeim,de én imádok segíteni másoknak, szeretm hasznosnak érezni magam(persze vannak kivételes alkalmak)sőt ha lenne pénzem bálnamentőnek mennék :-)

Sőt a páromat is már egyre jobban tudom a jó irányba tereni, bár néha még elcsábul. :-)Én ismerek rendes normális embereket és fiatalokat is.26/l

2010. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Amúgy pont erre is gondoltam,csak nem írtam le a kérdésben,hogy attól még lehet valaki jó ember,hogy cigizik,meg iszik,csak tudjon mértéket tartani,meg a szórakozással sincs bajom,sőt,nem is szeretem azokat akik csak otthon gubbasztanak a 4 fal között.Csak az a baj,hogy 2 véglet van,az egyik aki buliból buliba jár,meg iszik mint a kefekötő,a másik meg otthon kockul 0-24ig.

Pl.nekem fontos egy fiúban hogy jól nézzen ki,és a belső értékek,ezek kb.egyformán fontosak,az anyagiak nem érdekelnek,felőlem lehet szegény vagy gazdag is,teljesen mindegy.De aki jól néz ki,az kihasználja ezt,és azt hiszi,hogy ő több azért mert szebb,jóképűbb,ezért lesznek sokan beképzeltek,és bunkók.

Nem találkoztam még olyannak aki kettő között lett volna:S

2010. szept. 8. 10:07
 5/13 anonim ***** válasza:
hát én régen kifejezetten olyan fiúkkal jártam akik egyáltalán nem jöttek be a közeli ismerősbarátnőimnek,de voltak köztük olyan fiúk akik ugyan olyan beképzeltek voltak,mintha helyesek lennének és ugyan úgy megcsaltak, szóval nem jobbak azoknál akik helyesek,szóval ez is mere függő és tökmind1, h. hogyan néz ki.Sőt ismerek jóképű fickót is aki tök normális és rendes.
2010. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Fülünyúl ***** válasza:
Nem cigizek, nem iszom egyáltalán alkoholt és rendes is vagyok, és több évtizedre keresem a párom, nem egy hónapra. A jelentkezéseket e-mailben várom "az Isten lába" jeligére. :)
2010. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A normális emberek otthon ülnek. És nem, az internetes társkeresőkön sincsenek fönt.
2010. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem idővel mindenki megváltozik..:)

itt vagyok 1példára én =)

14-15 évesen olyan dolgokban voltam, hogy sokan elszörnyednének(meg el is szörnyedtek)hogy 1olyan kis lány hogy kerül ide..:)

olyanokra gondolok hogy bulizás, verekedések, ivás, szex és még a drogok is most nem ecsetelem..:)

de aztán most már 16 és fél éves vagyok és sokkal komolyabbnak érzem magam..sosem érdekelt a komoly kapcsolat csak flörtölések meg az 1éjszakák..

DE aztán elkezdtem komolyodni magam se tudom hogy mitől vagy hogyan de már nem érdekel az ilyesmi mint annó..

viszont nem ítélem el az ilyen fiúkat/lányokat mert mindenki kinövi előbb vagy utóbb mint én..:)

szerelmes lettem:$ és mai napig 1ütt vagyunk a sráccal:D

azóta kerülök minden ilyen megbotránkoztató dolgot és sokkal érettebb lett a gondolkodásom is..

szóval idővel ezen mindenki túl lép(persze van aki egész életében kerüli) ami dicséretes:)

minden esetre van benne igazság amit leírtál de ahogy írtam kinövi mindenki:)

16.5/L

2010. szept. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én rendes vagyok a kellő helyzetben. Szerintem segítőkész vagyok és jószívű :). Mindig mondják, hogy egyszer a jószívem visz a sírba. De mindegy, mert én szeretek kedves, segítőkész lenni.

És ennek semmi köze ahhoz, hogy hetente berúgok és elszívok néhány füves cigit. Vagy meztelenül fürdök xy medencéjében. Lefekszek egy jópasival. Vagy mittudomén. Én csak kiélvezem hogy 17 vagyok és fiatal. Mikor máskor csinálhatom ezt?

Nem kell ilyen erős vonalat húzni a 2 viselkedési mód között. Csupán meg kell találni az egyensúlyt.

17/L

2010. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én rendes vagyok, nem vagyok beképzelt és még sincs senkim.

17/F

2010. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!