Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nő a vonzóbb számodra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nő a vonzóbb számodra?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hasonló a személyiségük. Csak a külsejük tér el, de belül olyan az összes mint, az álomnőd.



1. Lány: [link]


2. Lány: [link]


3. Lány: [link]


4. Lány : [link]



2022. jan. 6. 07:51
A kérdező szavazást indított:
Első lány
Második lány
Harmadik lány
Negyedik lány
47 szavazat
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
48%
Kettes-hârmas làny jön be. Kettesnek baromi ferde zsidóorra van, de bejön. A vörösök meg mindig tetszettek.
2022. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Csak a hármas!
2022. jan. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Nő vagyok, nekem is a hármas. Direkt csináltad ilyenre gondolom a válogatást.. mind természetes, csak a harmadik nem.
2022. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

MI generàlt fotók? Furàk


Egyik sem , közèp-kelet európai nők jönnek be

2022. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Ha a személyisége ugyanolyan, akkor nekem teljesen mindegy. Akkor eldöntöm sorsolással a random.org-ot kértem meg, hogy adjon ki egy számot 1 és 4 között.

Az 1-esd dobta, tehát akkor ilyen komoly "elemzés" után az 1-es lányt választanám, de mint írtam semmivel nem tetszik jobban a többinél, ha mind ugyanolyan.

2022. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem kell mellre szívni. A konkrét terv úgy nézett ki, hogy ilyen típusú nőket szoktam látni legtöbbször az utcán. Nekem mind a négy bejön. Az első egy fekete, a második egy barna, harmadik vörös, a negyedik meg egy szende szőke. Az átlagoshoz közeli ám egy kicsit másabb vagy extrásabb külsejű csajokat válogattam. :D
2022. jan. 6. 09:09
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Egyik se.
2022. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Egyedül a kettest zártam ki, nekem ő nagyon nem bizonyult vonzónak. Jobban szeretem a kicsit kislányos kisugárzás, és az a másik három leányzóban megvolt.

Végül én is a hármasra tettem le a voksom, de a másik kettőt se utasítanám vissza.

2022. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
A 4-ből nekem egyik se tetszik.
2022. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ezek nem létező személyek, hanem ahogy a 4-es írta. Rettentő furcsák, valahogy olyan élettelenek. A másodiknak a haján is látszik hogy csak odarakták, az utolsónak ijesztőek a szemei.

Talán a vörös sikerült olyanra akiről el lehet hinni hogy létezik (vagy legalábbis a megpiszkált fotó eredetije).

A kérdésre a válasz: 1 és 4 nem szépek, akár léteznek akár nem, 2 és 3 szebbek.

2022. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!