Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha társkeresőn valaki Apple...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkeresőn valaki Apple telóval lőtt szelfit rak fel magáról, akkor az az ember számodra kapásból vonzóbb lesz?

Figyelt kérdés
Nekem nem, sokkal előbb képzelem el róla, hogy egy beképzelt alak, akinek csak a pénz és a látszat számít. Meg amúgy is, tükrös szelfi??? Ti hogy vagytok ezzel?

2020. szept. 1. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Taszítóbb.
2020. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2020. szept. 1. 19:08
 3/10 A kérdező kommentje:
1: Hát, látod, igencsak kirajzolódnak a stílusbeli különbségek. És ne is fárassz a logikai magyarázatoddal, úgy is tudom mit reagálnál erre...
2020. szept. 1. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Igen, mert az Apple kamerája és képszerkesztő szoftverje nagyon fejlett, így egy átlagos külsővel már csodás képeket készíthetsz magadról.
2020. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a magadfajta lenne taszító kérdező. 2020-ban ki az az agybeteg, aki telefon alapján ítélkezik? Ez nagyon gáz.
2020. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5: Olvasd el a linkelt cikket, AZOK (is).
2020. szept. 1. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a linkelt cikk tutira fizetett hirdetés, el ne hidd. Amúgy volt Samsungom, most Sony van, ég és föld. Akkor se vennék többet Samsungot, ha csak ők gyártanának mobilt. :D


Amcsik mondjuk hatalmas Apple bzik, az tény. De itthon nem hiszem, hogy nagy jelentősége van.

2020. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eleve egy ilyen pénzelt hírdetésre hivatkozó oldalt megosztani, mint információforrás, elég nevetséges :D

Olvasd el a cikked utolsó bekezdését és mondanám, hogy gondolkodj, de az nehedre fog esni... :)

2020. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8: Te is megtanulhatnál szöveget értelmezni, mert a kérdésem nem a cikkben állítottak igazságtartalmára kérdez rá, hanem mindenki válaszolni kívánó szubjektív véleményére. A cikk csak arra szolgál, hogy megmutassam, honnan jutott eszembe a kérdés.


kisokos, keljél fel előbb

2020. szept. 1. 21:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha meglátom, hogy a legújabb iphonnal pózol rögtön kuka...sajnálom, de ez nálam valamiért taszító. Instán is láttam olyat, hogy egy ismerős kirakot egy tükrös szelfit, hogy lássuk milyen iphonet vett magának mostanában, vagy kapott. Se előtte, se utána nincs tükrös szelfi, egészen addig, amíg az egyel újabb telefont meg nem kapja/veszi mutatván, hogy ő neki erre is telik. Apropó. 18 éves csajnak honnan van 350 ezres telefonja? Ha kapta csak úgy, akkor egy olyan elkényeztetett életet él, amibe nekem semmi kedvem beszállni. Ha meg ő dolgozott meg érte az se túl szimpatikus. Gondolom nem egy havi fizubol hozta össze. Az meg, hogy hónapokig gürcöl egy teloert...Há nem tudom, csak sajnálni tudom. Fele annyiért is lehet nagyon jót venni, csak hát az nem olyan menő ugye.

Na ezért nem szimpatikus, ha a legújabb applel lövi a tükörszelfit.

2020. szept. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!