Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromat furdalja a lelkiismere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat furdalja a lelkiismeret, hogy nálam van és nincs "haszna".mit kérjek tőle?

Figyelt kérdés

Férfi létére kezdi kellemetlenül érezni magát az miatt, hogy nálam eszik alszik fürdik, velem szexel, és mintha "ingyenélne a nyakamon"


De olyan keveset fogyaszt, hogy nem érzem szükségét pl kérni a rezsibe, de adni akart volna.

Kaját szokott hozni ugyan el elvétve, de nem is nagyon eszünk(esténként találkozunk főleg)de akar főzni is nálam etc.


Szerintem elmegy ez így, nem érzem, hogy lehúzna, vagy bármi.


Viszont benne elég erőteljesen vannak fusztrációk ez miatt, es nem akarom hogy azt érezze, mintha en "tartanám el" őt nő létemre vagy bármi.

Adni, nyújtani akar, úgy érzi tartozik nekem valamivel "cserébe", ezt valahogy kompenzálni kéne.


Azaz hogy érezhesse azt, hogy ő a Férfi.



2022. jan. 7. 09:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mellesleg több mint duplaannyit keres mint én. Teljesen kuvan szinte napi téma az nála, hogy mivel mihez járulhatna hozzá.
2022. jan. 7. 09:30
 2/18 A kérdező kommentje:
*kivan,
2022. jan. 7. 09:30
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Mond, hogy takarítson, konyha, szobák felmosás, porszívózás, portörlés, fürdőszoba mosdó wc, elküldheted bevásárolni. Süssön főzzön.
2022. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor engedd meg neki, hogy fizessen a rezsibe vagy ilyesmi. Ha ez minden vágya :D vagy fizesse ő a programokat.
2022. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A programokat csak ő fizeti.de az sem tétel abszolut. Nem járunk drága helyekre vagy ilyesmi.


A takarítást stb személyes dolognak tartom valahogy.

Azaz kitakarítom en a wc t ..

(Vendégérzésem is van még mellette azaz ne a "vendég" takaritson már nálam..

2022. jan. 7. 09:36
 6/18 A kérdező kommentje:

Gondoltam adnék neki szerelési vagy felujitási munkákat, de ahogy észrevettem ol leszakadr az egész szárítóm, meg sem mozdult volna segíteni magátol.

Nem érzi sajátjának az ingatlant hogy szerelgessen újítgasson

2022. jan. 7. 09:39
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Rakjon be koszt pénzt, amolyan hirtelen kiadásokra ha kell valamire akkor van mihez nyúlni. Egész évben rakosgat aztán ha nem nyultok hozza akkor jövőre egy nyaralás. Jobb a lelkének is és nem érzi azt hogy ingyen élő.
2022. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor találkozzatok nála, akkor ő fizeti a költségeket. Vagy kérd meg, hogy cserébe kéthetente elvisz valami romantikus randira, ami kicsit drágább. Vagy helyette lepjen meg valamivel és kvittek vagytok. Nem olyan bonyolult ez.
2022. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Takarítás, mosás, bevásárlás - bár ez nem annyira -, eléd megy a munkahelyre, ilyenek beleférnének.
2022. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a pénzt és rakd el egy borítékba, vagy egy alszámlára. Ha nem kell, akkor majd mondjuk nyáron elmentek belőle valami klassz helyre nyaralni. Vagy visszaadod neki valami ajándék formájában amit szeretne, de magától nem költene rá. Ő is megnyugszik, te is megnyugszol, mindenki nyer.
2022. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!