Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok egyre többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok egyre többet az ex csajomra?

Figyelt kérdés
Szexből indult a kapcsolatunk, ő akart többet, én meg belementem, mert nem akartam elveszíteni, és azt hittem meg fogom szeretni. Pár hónapig együtt voltunk, nagyon aranyos csaj, kedves, házias, dögös és jó volt vele az ágyban, de inkább barátként tekintettem rá. Kicsit visszahúzódó lány. Szakítottam vele, mert nem akartam tovább húzni a dolgot. Nagyon sírt meg minden, tök bűntudatom volt akkor, viszont kb 3 hét múlva összejött egy sráccal, akivel azóta is együtt van.Én közbe lefeküdtem egy csajjal egy buliba és most úgymond együtt vagyunk, de az agyamra megy. Folyton utasítgat, számonkér, féltékenykedik, és tiszta sárkány néha. Amióta vele vagyok egyre többet gondolok az exemre. Hogy ő mennyire másabb volt, sosem hisztizett meg volt önbizalma és nem fétékenykedett más csajra, sőt, tök aranyos volt mindenkivel. Most ez mi? Én kajak nem szerettem sosem az exem, de akkor miért gondolok rá ennyit?
2022. jan. 7. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak azért mert az exed nem volt sárkány, azért. De ugyanúgy nem kell kapcsolatra. Inkább arra koncentrálj, hogy mi a fenének is vagy a jelenlegivel?? Szakíts, azt legyél màr egy kicsit magadnak is.
2022. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a tini párkapcsik kategória...
2022. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Személyiségzavarod van. Neked nem párkapcsolat való, hanem inkább pszichológus.
2022. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első hölgy a tökéletes kapcsolatra alkalmas nő definíciója. A kérdező is így látja, egekbe is dícséri. De valamiért mégse szerelmes🤔.

Ez tényleg valami pszichés gond lehet, irány a doki kisfiú vagy vissza a játszótérre.

2022. jan. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!