Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek már jelei lehetnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek már jelei lehetnek, hogy a párom anyuci pici fia?

Figyelt kérdés

Az anyukája sokszor feljön a lakásba ahol élünk de éppen nem vagyunk itthon, és elviszi a mosnivalókat. Hetente többször hozza a kaját, akkor is ha én főzök. Naponta többször felhívja a páromat. Beleszól abba, hogy mikor mit csináljon. Terveztünk a párommal egy kicsit kiruccanni, abba is beleszólt hogy miért ilyenkor megyünk, miért nem tavasszal.

A párom hivatalos levelei sokszor az anyósomékhoz mennek, mindig belenéz az anyja, a párom szerint ez normális. De mikor én akartam kinyitni egy levelét akkor rámförmedt, hogy ezt miért csinálom.



2022. jan. 8. 01:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%

Tök érdekes, hogy ha ugyanezt a nö szülei csinálják, akkor nem lesz

"anyuci meg apuci pici lánya"...

2022. jan. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Itt már nem az a kérdés, hogy a párod anyukád szoros befolyása alatt maradt-e, hanem az, hogy te mit kezdesz a helyzettel. Ezen kellene inkább elgondolkodnod. Nem irigyellek, mert ha egyébként szereted a párod, akkor dögnehéz helyzetben vagy, s valószínűleg két rossz között kell döntened. Sajnos ugyanis adok túl sok esélyt annak, hogy a párodra ráragadt anyósodat le tudod választani róla. A legvalószínűbb, hogy a párod otthagyása és a helyzetbe való belenyugvás között kell előbb-utóbb döntened.
2022. jan. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom ez volt a legjobb az összes közül igaz?
2022. jan. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekem már az fura lenne, ha nem szólna ide, hogy meglátogat, hanem csak úgy betoppanna (barátom szülei csinálták ezt, egyszer a szombat reggeli szexből kellett szalonképessé válniuk 30 mp alatt).

Amikor otthon éltem is mostam, főztem, különélve nagyon gáz és bizarr, ha feljön és elviszi a szennyest.

Az meg, hogy a magánéleti dolgaitokba beleszól nonszensz. Felnőtt, külön élő embereknél... most kezded észrevenni ezeket? Ne már, hogy eddig nem tűnt fel.

2022. jan. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%
Anyám engem is szeret, de azért helyből vágnám főbe ha ilyet csinálna.
2022. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
21%
Huszonévesen még talán elmegy
2022. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem,huszonévesen se megy el. Anya vagyok huszonéves a gyerekem. Külön él a barátnőjével,és sosem tennék olyan lépéseket amikről írsz kérdező. Én ott vendég vagyok. Nem telepszem Rájuk,ha megyek egyeztetünk milyen elfoglaltságuk van. Nem rendezkedek,nem osztogatok tanácsot. Nagyon jó a kapcsolatunk,és persze,ha mesélnek vmit,vásárolnak,kérdeznek,véleményt mondok,de ennyi. Esetleg ha azt látom,h rossz a tervük ezt elmondom,de úgy gondolom,és tapasztalom,h ez természetes.
2022. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
27%
Bár az én Anyám viselkedne így!
2022. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!