Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek már jelei lehetnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek már jelei lehetnek, hogy a párom anyuci pici fia?

Figyelt kérdés

Az anyukája sokszor feljön a lakásba ahol élünk de éppen nem vagyunk itthon, és elviszi a mosnivalókat. Hetente többször hozza a kaját, akkor is ha én főzök. Naponta többször felhívja a páromat. Beleszól abba, hogy mikor mit csináljon. Terveztünk a párommal egy kicsit kiruccanni, abba is beleszólt hogy miért ilyenkor megyünk, miért nem tavasszal.

A párom hivatalos levelei sokszor az anyósomékhoz mennek, mindig belenéz az anyja, a párom szerint ez normális. De mikor én akartam kinyitni egy levelét akkor rámförmedt, hogy ezt miért csinálom.



2022. jan. 8. 01:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jan. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Ennén egyértelműbb már nem is lehetne. Nem voltak ennek korábban jelei?
2022. jan. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Cpt_Obviously ***** válasza:
89%
Fuss
2022. jan. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Ezek nem csak jelek, ez kb egyértelmű ez alapján.
2022. jan. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Házasok vagytok? Ha nem akkor nem az anyósod. A nőnek miért van kulcsa? Milyen jogon van oda közvetlen bejárása? ( Ha esetleg az övé az ingatlan, nem kellett volna odaköltöznöd.)

Érdekes idegrendszered lehet hogy ezt eltűröd, hogy a palid anyja a ti közös otthonotokba mászkáljon hívatlanul, és odabent rendezkedjen, kutakodjon. Neked komolyan olyan mamapicifia kell mint ez? Nem tudom elképzelni hogy csinálod, én egy percig se viselném ezt el. És sose kéne ilyen pasi.

2022. jan. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is azok jutottak eszembe, mint az 5-nek. Te ezt miért tűröd szó nélkül? Miért van bejárása a lakásotokba, főleg a cuccaitok között turkálni? Mi éltünk az anyóséknál, de akkor is utáltam, ha bejött néha rendet rakni a szobánkba, ha olyan kedve volt, mert nem tartottam fairnek, hogy a cuccaim között turkáljon. De különélve ezt már nem hagynám szó nélkül.

Beszélj a pároddal, hogy ez neked kényelmetlen, és változtassatok. Első körben egy zárcserével.

2022. jan. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Nálam ez már a "red alert" kategória lenne erősen.
2022. jan. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Menekūlj!!!
2022. jan. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha kell, ugat, morog, őrzi a kertet, nyakörve és póráza van, visszahozza az eldobott labdát, szereti a gazdáját, és örömében csóválja a farkát.


Ezek már jelei lehetnek, hogy ez az élőlény kutya? xD

2022. jan. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Azta,megorulnek🤣

Már maga az, hogy felmegy a lakásba mikor nem vagyunk otthon. Kitudja mit kutat a cuccaim között.


Szerinted ezek nem jelek? Mármint nem érzed, hogy ez rohadt gáz?


Fuss! Vagy beszélgess el a Pároddal, de sürgősen.

2022. jan. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!