Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes egy ilyen kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy ilyen kapcsolatba kezdeni?

Figyelt kérdés

Adott egy 40-es évei közepén járó, fiatalos, jól kinéző elvált nő 2 kamaszgyerekkel, és egy 30-as évei elején járó pasi, 1 hosszú komoly kapcsolattal a háta mögött (de annak is már 8 éve vége). A nőnek már nem lehet gyereke, nem csak a kora miatt, a férfi még szeretne családot. A pasi otthon él az anyukájával és a tesójával, apuka meghalt. Van jó melója, de így tud félretenni a jövendő életére.


A nő és a férfi nagyon vonzódnak egymáshoz, irtó nagy a kémia.


Szerintetek érdemes így belemenni egy vélhetően nem hosszú, nem komoly, de intenzív kapcsolatba? A nő erős érzelmi életet él, sérülhet is lelkileg, de nagyon vágynak egymásra. Még amúgy az is benne van a pakliban, hogy komolyra fordul, de erre azért kevesebb az esély.


Nem tanácsot kérek, nyilván nem a gyk-s válaszok mentén rendezem az életem, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.


Üdv:

A nő :)


2022. jan. 9. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem korrekt ha lekötöd és elveszed a lehetőséget tőle hogy saját családja legyen.Mert érezhetően te azt szeretnéd hogy komolyra forduljon.
2022. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 ez pontosan így van. De sose állnék az útjába, bármennyire fájna.
2022. jan. 9. 09:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg vagy neki, nem tud más nővel ismerkedni. A szíve nem engedné. Így nem lenne soha családja.
2022. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

40+ -os nő vagyok. Én soha életemben nem vonzódtam a tőlem fiatalabb férfiakhoz. El nem tudnám képzelni magamat egy tőlem több mint 10 évvel fiatalabb férfival. Egyszerűen csak a velem egykorú vagy idősebb férfiakra tudok felnézni (ezzel nem a fiatalokat akarom lenézni!).

Nyilván ebben az esetben mindkét fél magányos, vágynak a szexre, és jelenleg nincs más elérhető partner. De abban igaza van az előttem szólónak, hogy egy 30-as évei elején járó férfinak meg kell adni a lehetőséget, hogy saját családja legyen. Mi lesz ha később összeismerkedik egy vele egykorú nővel? Még előtte az élet. A két kamaszgyerek mit szól, hogy anyuka egy tőle jóval fiatalabb férfival van együtt?

Amíg nincs jobb opció, és mindkét félnek megfelel a "laza kapcsolat" addig lehet így élni, de én hosszútávra egy ilyen fiatal férfival nem terveznék.

2022. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne állj az útjába, mert abban nincs kompromisszum, hogy lesz-e gyerek. Persze, lehet azzal jönni, hogy egy férfi x évesen is tud családot alapítani. De teljesen más fiatal apának lenni.

Illetve legyen meg a saját önző szempontod is. Most könnyebb neked is találni valaki mást, mint 5-10 év múlva. Egy el se kezdődött kapcsolatot is könnyebb kiheverni, mint amikor 5 év után lecserèl egy fiatalabbra, akinek lehet gyereke.

Az nem játszik, hogy párszor dugtok, aztán pá, mivel te már most bele vagy zúgva.

De úgyis belemész és jól megszívjátok, mert te "erős érzelmi életet élsz", és neked ez a bugyiszaggatós, két hetente sírva elalvós vergődés kell, és nem egy biztonságos, tartós kapcsolat, egy másik férfi mellett. Utóbbi lesz számodra a "langyos kaki", amiből tízkörömmel mászol ki az első viharos szeretői kapcsolatba.

2022. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, bár szerintem futó kapcsolatai sokszor voltak/vannak. Hosszabb ideje húzzuk egymást, de egyikünk sem lépett még. Talán nem is kellene...
2022. jan. 9. 09:40
 7/15 A kérdező kommentje:
#4 én sem gondoltam volna, de ilyen az élet..
2022. jan. 9. 09:41
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó meglátások, köszönöm.
2022. jan. 9. 09:42
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Volt ilyen kapcsolatom

En ugy gondolom h amit kaptam belole azt megerte azt h csak 4 evig tartott.

Megbeszeltuk ezt, h olyan kapcsolat ami nyitott, ha ismerkedne olyan novel aki majd szulne neki akkor elengedjuk egymast. Es ha en talalok valakit akkor szinten.


Azota is tartjuk a kapcsolatot, a kemia mukodik meg mindig, a most mar felesege ismer es ismeri az eloeletunket, ahogy az en uj paromat is ismerik. Tisztelettel zartjuk a hatarokat. Mert nem az a cel h bantsul egymast.

2022. jan. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Köszönöm a történeted, örülök, hogy van ilyen pozitív kicsengésű sztori is. Ehhez nem kis intelligencia kell mind a 4 fél részéről...
2022. jan. 9. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!