Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, érdemes komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, érdemes komoly kapcsolatba kezdeni?

Figyelt kérdés

Kb fél éve lett vége egy 1,5 éves kapcsolatomnak, azóta eljárok bulizgatni, ide-oda haverokkal.

Azt tapasztalom, hogy rengeteg hülye liba van, akiket iszonyat könnyű rávenni néhány dologra, ha nem is a szexre, pedig van párjuk. De nemcsak a 20-as korosztály, hanem az idősebb nők is ilyenek. "Apuka" kissé hanyagolja "anyukát", vagy elmegy dolgozni külföldre, és a nő már más karjaiban, vagy éppen ágyában köt ki.

Sajnos azt veszem észre magamon, hogy 22 éves létemre elég nehezen tudok bármelyik nőben is megbízni már. tényleg nehéz elnyerni a bizalmam, szinte a nők 90%-hoz úgy állok, meg a kapcsolathoz, hogy nem igazán érdemes, mert úgyis megcsalnának előbb-utóbb, hisz minden kapcsolatban vannak mély pontok. Ugyanakkor még-még azért ennek ellenére is reménykedem, hogy megtalálom a normális embert, aki a legjobb barátom, lelki társam, és szerelmem is egyben , és természetesen , akivel "meg lehet jelenni"


mi a véleményetek erről ?

Koert/nemet is, köszönöm!



#54t6rhrzhj
2015. febr. 24. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

nem :)


álé álé álá!!!! FRADI!!

2015. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

-.- " Értelmes hsz.


Tessék, alig nyitom meg a szerelem/szex topicot, és máris ez a kérdés fogad. Erről beszéltem :


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__66..

2015. febr. 24. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:

egyetértek, én lány vagyok 18, de ugyanezt látom. mind nők, mind férfiak esetében. Hiába járok az ország egyik legjobb gimnáziumába, ott is sok ilyen emberrel találkozom, pláne ha csak kimegyek az utcára, vagy mint mondtad, bulizni... Nem is szeretek szinte elmenni egy szórakozóhelyre, mert csupa ilyennel vagyok körülvéve...

megértem a helyzetedet. pedig nem nekem magasak az elvárásaim, csak tényleg amit mondtál, hogy megbízhassak benne és meg lehessen vele jelenni..

2015. febr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bulik erről szólnak. De amúgy van aki komoly kapcsolatot keres. Csak lehet hogy a komoly kapcsolatok nem a bepiálós agyatlan bulikba születnek. Ennyi. A kètes kinèzetű csajok meg nem vèletlen nèznek ki úgy ahogy kinèznek.
2015. febr. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!