Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyit számít nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyit számít nektek egy férfi végzettsége és foglalkozása?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk adott két férfi azonos jövedelemmel (legyen mondjuk nettó 700 ezer forint), akkor számít az, hogy ezt a pénzt diplomás mérnökként vagy mondjuk villanyszerelőként szerzi? Nektek egyébként van diplomátok?

2022. jan. 9. 11:45
A kérdező szavazást indított:
Diplomás vagyok és nálam előny, ha diplomás egy férfi
Nincs diplomám, de ettől még előny, ha diplomás egy férfi
Van diplomám de nem érdekel, hogy van-e diplomája a pasinak vagy nincs
Nincs diplomám és ezt a pasitól se várom el
Kifejezetten hátrány, ha diplomája van
Diplomás férfi vagyok de szavazni akarok
Diploma nélküli férfi vagyok, se szavazni akarok
93 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekel a végzettség vagy a foglalkozás, ami lényeg hogy tudjon megélni.
2022. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

Szereti a munkajat?

Ha igen akkor nem erdekel.

Ha nem valtson de nem akarom egesz este azt hallgatni h szar a melo.


Es ez fuggetlen attol h mennyit keres !

2022. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Egyetemista vagyok. Csak diplomás, vagy egyetemista, vagy minimum ezeket tervező férfival jönnék össze. A többi eleget piszkált már az egyetem miatt, meguntam.
2022. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%

Nem szokott önmagában számítani, de általában hamar kibújik a szög a zsákból. Kevés nem diplomást ismerek, akivel én is élveztem a beszélgetést és nem éreztem magam kínosan az eszmefuttatásai és a témái miatt. Sajnos a szakképzés és a közoktatás is annyira szánalmasan gyenge, hogy hatalmas különbségek tudnak lenni szemléletmódban iskolázottság szerint. Az egyetemi képzések sem a legjobbak, de tényleg ott tartunk, hogy ha valakinek valaha van esélye magára szedni némi logikát, nyitottságot és tudományos gondolkodást, azt az egyetemen tud leghamarabb. Nekem ezekre a képességekre igényem van a kapcsolatunkban és arra is, hogy mikor egy hivatás szóba kerül, ne a pénz döntse el, hogy hasznos vagy érdekes.


Nem lesz senki jobb vagy rosszabb emberileg ettől, egyszerűen úgy érzem, nem illek össze bizonyos mentalitású emberekkel. Nevezzük nevén, a minimalistákkal. Sajnos az utóbbi időben megjelent egy olyan tendencia, hogy szakképzésre többnyire az megy, aki hülye vagy lusta máshoz. Ez kialakított egy olyan réteget, amihez örülök, ha semmi közöm. Kivételek természetesen lehetnek, igyekszem nyitott lenni, de eddig csak csalódni tudtam.


Nem jó, mikor valakivel csak úgy tudsz beszélgetni, hogy csak felbosszant és úgy érzed, sosem lesztek egy világ, mintha más nyelvet beszélnétek.

2022. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%
Szakmunkással összejönnék, de Gyurcsányistával soha!
2022. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
67%
Érettségije legyen, az a minimum. De egyébként sokkal többet számít, hogy intelligens legyen, nyitott legyen a világra, legyen önkritikája, és intellektuális beszélgetőpartnerként is tudjon rám tekinteni. Az utóbbi azt jelenti, hogy tudjuk pl. közéleti témákról beszélgetni/vitatkozni, elvonatkoztatva attól, hogy egy pár vagyunk.
2022. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%

És mi a helyzet azzal, ha szakmája van és nagyon jól keres vele? Nyilván a diploma egy felsőfokú végzettség...stb (nem fikazom a diplomásokat, minden tiszteletet az övék amiért annyit tanultak)


De pl nekem szakmám van, amiben dolgozom 18eves korom óta, és sokszor csak meg rökönyödöm, hogy egyes felsorolt végzett emberek milyen szarul keresnek.

2022. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem számít. Erettsegim és két szakmám van.
2022. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem sok nő az ambíciót pénzben méri,és ha nem is részesül ebből a pénzből igazán akkor is magára húzhatja más sikerét amivel mások előtt többnek mutathatja magát mint ami.
2022. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%

4 szakmam 2 diplomam van es jelenleg is tanulok


Volt szakmunka parom es diplomas is. Nem ez szamitott soha sem. Az intelligenciat nem papurban merik

2022. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!