Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti mit szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti mit szoktatok írni egy férfinak, ha nem akartok vele beszélgetni, ismerkedni, de nem akarjátok megbántani?

Figyelt kérdés
Elég nyomulós. Ha azt írom, hogy most nem érek rá, 2 óra múlva ír, hogy "na most már ráérsz?"

2022. jan. 10. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Hazudok valamit, pl : akadt valaki, mással ismerkedem.
2022. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. Simán nem reagálok.
2022. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Megkérdezem milyen céllal írt nekem.Ha azt mondja, hogy ismerkedni akar, akkor közlöm, hogy én nem szeretnék.
2022. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Először megírom, hogy nekem nem az esetem. Ha nem ért belőle, nem reagálok aztán ha ebből sem ért, tiltás.
2022. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Egyértelműen megmondom/leírom Neki,hogy nem szeretnék Vele tovább ismerkedni.

Nem gondolom,hogy ezzel megbántom, még akkor sem ha bizonyára rosszul esik Neki és csalódott lesz. Mondd azt Neki ha nagyon burkoltan akarsz fogalmazni,hogy egyelőre nem akarsz párkapcsolatot, nincs időd rá.


Nem érdemes mellébeszélned. Nekem is volt ilyen történetem, sosem értette meg a burkolt célzást,azt meg főleg,hogy most nem érek rá.


Ez nem is utal arra,hogy nem akarsz Vele ismerkedni.

2022. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak nem gondolatolvasók!

Miért nem írod le neki őszintén egy rövid mondatban, hogy nem akarsz vele ismerkedni? Nyíltan, egyenesen lényegre törően!

Ez a "most nem érek rá", és hasonló "maszatolásokat" persze hogy nem tudja értelmezni. Ha meg tényleg nagyon zavarna, akkor le is lehet tiltani.

2022. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj Béla. Kedves ember vagy, de én nem akarok veled beszélgetni.


Sokkal jobb mint hitegetni. Mert ez a "most nem érek rá" és társai csak hitegetés.

2022. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Béla hajlamos kiakadni, értetlen lesz , erőszakos és ràmenős, sèrtett, majd anyàzós.
2022. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

#8

Ilyen esetben Bélát letiltod, megszakítasz vele minden kapcsolatot! Ennyi!

2022. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Társkeresőről van szó, vagy valami más felület?
2022. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!