Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki annyira ronda hogy senkinek se kell vagy mindenkit megkíván valaki, akármilyen ronda is?

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak nézőpont kérdése
2022. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van olyan nő, aki a kinézete miatt nem kell senkinek. Legalábbis, amíg meg nem ismerik, és esetleg a belső értékei miatt mégiscsak kell.
2022. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem lattam meg ilyet, de biztos van.
2022. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Eléggé szubjektív, de vannak olyan külső tulajdonságok, amik a legtöbb embert taszítják.


Ismerek ilyen nőt egyébként. Végtelenül kedves és nagylelkű, csak szegény nem született jó génekkel és törődő szülőkkel. A helytelen testtartás miatt erősen púpos és a testtartásán is meglátszik; gyerekként folyton nyomkodta a pattanásait, amik elfertőződtek és csúnya hegek maradtak a helyén; erősen kancsal, amin a kontaktlencse sem segít, csak a vastag szemüveg; kiálló metszőfogai vannak amik kilógnak a szájából egy kicsit és a haja is ritkás, folyton zsíros. Nagyon sokat javíthatna magán, ha elmenne orvoshoz, de szerintem depressziós és már nem is foglalkozik vele.

2022. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Általában amelyik nő ronda (ez nézőpont kérdése), az tisztában is van a kinézetével. Ha szellemileg ép, akkor nem is erőlteti rá magát senkire. Lehet hogy kezdetben megpróbál randizni, de nagyon hamar rájön, hogy hol helyezkedik el a "húspiaci rangsorban", és utána beletörődik abba is, ha nem talál párt magának.

Persze olyan is létezik, hogy egy rondának mondott nő párra lel egy hasonló adottságokkal rendelkező férfiban.

2022. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Van olyan nő ismerősöm, aki 30 éves, és még csak nem is csókolózott. Egyébként annyira nem csúnya sztem hogy ez legyen vele, (el van hízva, nem ad magára, nem sminkel, nem öltözik jól, de hasonló kinézettel mégis látok párokat az utcán) de valahogy belesüppedt a depibe, illetve akinek tetszene, azt mind elhajtja, mert neki nem elég jóképűek... Így viszont nagyon nehéz, kb reménytelen a helyzete, de ha finoman is közlöd ezt vele, vérig sértődik és méginkább nyavajog.
2022. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó hát az se jó ha olyannal van aki neki nem tetszik
2022. jan. 11. 13:50
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
#7 oké, de kb olyan, mintha Betti a csúnya lány kizárólag Brad Pittel lenne csak hajlandó összejönni. Nemrég volt egy udvarlója, egy átlag srác, tök kedves, de elhajtotta mert nem volt elég jó. Pedig sztem illett volna hozzá.
2022. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én ismerek olyan nőket akik nem csak mások szerint szépek hanem szerintem is, mégsem tetszenek "úgy". Jó persze pasiknál ez más, rájuk fanyalodnék egy két körre, de nem lenne teljes az életem, ha minden reggel őket kéne néznem.
2022. jan. 11. 14:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen no ..bar az is igaz,hogy mindenkire rafanyalodnak valahogy marmint pl szexre. De sajnos az ilyen meebreknek altaban az a sorsa hogy csaljak oket a szinten luzer pasik akikkel osszejottek. Ok fogjak hirdetni a swingert es tarsait mint a kapcsolatuk csucspontjat…
2022. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!