Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg hogy tetszek -e az edzőmnek?

Figyelt kérdés

Egy ideje már ismerjük egymást, röviden annyit kell tudni, hogy abszolút nem vagyok ismerkedős típus, mivel ért már jó pár csalódás és nem igen kaptam a volt párjaimtól gondoskodást, amire nekem szükségem lenne. A férfi nagyon lelkiismeretesen végzi a munkáját és a személyisége is pont olyan ami engem megfog, nem mellesleg pedig külsőleg is az esetem. Jól elbeszélgetünk, van hogy hosszan egymás szemébe nézünk és van hogy hozzámér, de csak a gyakorlat helyes kivitelezése érdekében. Neki sincs senkije, éppen hasonlóképpen mint nekem, mert úgy érzi túl sokat ad egy kapcsolatba amit a másik fél nem viszonoz. Mint említettem nem vagyok az az ismerkedős, így tud valaki valami praktikát amivel kideríthetném hogy én is tetszem -e neki?

A fent említettek pedig nem általánosítás, tehát egy férfi se vegye magára, tudom hogy léteznek normális férfiak, csak eddig én nem találtam meg a számomra megfelelőt!:)

20/L



2022. jan. 12. 19:12
 1/4 anonim válasza:
100%
Ez nehéz eset. Edzői szempontból nem etikus „bepróbálkozni” a tanítványnál még akkor sem, ha két felnőtt emberről van szó, mert nagyon sok kellemetlenség és félreértés származhatna ebből. (Mindenki tudna példákat hozni a különböző zaklatási vádakra.) Ha tartja magát ehhez, nem fog lépni akkor sem ha amúgy bejössz neki.
2022. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nagy valószínűséggel bejössz neki te is, de ahogy az 1-es hozzászóló is írta, ez a mostanában szinte mindennapos zaklatási ügy gátolhatja. Én sem mernék lépni! Sajnos, egy ilyen vád esetén a férfi nagyon nehezen vagy egyáltalán nem tudja bizonyítani, hogy a másik fél is akarta. Tételezzük fel, hogy végül fel is mentik, de a bélyeg élete végéig rajt marad.

Ötletem nincs, hogy ilyen helyzetben hogyan lehetne mégis közel kerülni hozzá. Talán, edzés után elmenni vele egy cukrászdába vagy meginni valahol valamit és ott kicsit éreztetni vele, hogy többről van szó köztetek részedről, mint egy sima edző-tanítvány kapcsolat. Azt még javaslom, hogy olyan hely legyen, ahol nem nagyon ismernek benneteket, de az edzőterem melletti cukrászdába menjetek. De tényleg, óvatosan kell ezt kezelni!

2022. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy még régebben bekövetett instagrammon, amikor még nem jártam hozzá.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nem tudom, hogy rátudnám -e magam venni hogy én lépjek, konkrét kérdésekkel biztos nem, viszont olyan jelzésekkel amiből veszi a lapot, pedig nincs ötletem mit mondhatnék

2022. jan. 12. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 az instagramot inkább felejtsd el az nem sokat jelent.

Nem mondom, hogy nem jössz be neki, csak ne az instára meg hasonló hülyeségekre alapozzunk.


Amúgy meg ahogy előttem is írják, ez azért necces, mert ha valami nem jön össze köztetek, rosszul sül el, akkor akár neki a munkája es a hírneve (edzőknél ez megiscsak fontos) is veszélybe kerülhet. Nem azért mert te pont olyan lennél aki egy sértődés utan valami rosszat kezd el terjeszteni, de az ő félelme jogos lehet. Sok ilyen van. Sok szakmában.


Pl.: egyik egyetemi oktatóm mesélte, hogy az egyik férfi kollégaja csinalta hogy benn a vizsgán amikor már csak 1-2 csaj maradt volna benn, mert ők írták legtovább és volt olyan akinek igen csak ki volt téve minden a kirakatba, megkért az oktató még nehány embert, hogy maradjanak benn, nehogy ha esetleg nem úgy sikerül a vizsga az illető csajnak, megvádolja hogy esetleg valami illetlen dolog történt köztük. Főleg, hogy ugye eléggé ki volt pakolva.


Szóval, tudom hogy nem ugyanaz, csak bizonyos foglalkozásoknál nagyon oda kell erre figyelni. Neki te a munkája vagy, mint az orvosnak a beteg. De persze, emberek is vagytok.


Megpróbálhatsz vele picit flörtölni, vagy ilyesmi de ha esetleg majd úgy alakulna, hogy komolyodna a dolog, randiztok, lehet edzőt kell majd váltani.

2022. jan. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!