Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 éves férfiként nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves férfiként nem tudok flörtölni és nehezen ismerkedek, nagyon zárkózott vagyok. Ezt meg tudom még változtatni?

Figyelt kérdés

Kinézetre viszonylag rendben vagyok, sportolok. Viszont a humorérzékem elég gyenge (szarkazmus megy, ha az humornak számít) és flörtölni sem nagyon tudok, mivel elég szégyenlős vagyok. Középiskolában mindenki szerint vicces voltam viszont pár éve kicsit besavanyodtam, de nem szeretnék ilyen lenni.

Valahogy el lehet érni, hogy felszabadultabb legyek? Ha igen, akkor hogyan?



2022. jan. 13. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
Lefőtt a kávéd.
2022. jan. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Rá kéne jönni, hogy mi okozhatta a besavanyodást vagyis önismeret fejlesztése.
2022. jan. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még azt tudom javasolni, hogy kezdj el bulikat szervezni és sokakat érdeklő történeteket gyűjteni.


Ha sportolsz, akkor szerveznek pl. ilyen csoportos edzéseket, elutazásokat, mint sziklamászás, rafting stb. ott könnyebb lehet ismerkedni, ha napokig együtt vagytok.

2022. jan. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!