Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennèl egy kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennèl egy kapcsolatba, ha a màsik fèl 200 km-re lakik tőled?

Figyelt kérdés
Közös baràtok àltal ismertük meg egymàst. Kb 10x talàlkoztunk de mellette èjjel nappal beszèlünk neten....
2022. jan. 13. 06:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
300 km-re lakott az exem. Egészen jól működött addig, amíg a költözés csak szóban volt téma. Ahogy közeledett a költözés ideje, úgy lett egyre bizonytalanabb, majd a végén kibökte, hogy ő nem tudja otthagyni anyukáját, mert akkor ki fog anyukára vigyázni? Akkor nagyon rosszul esett, de utólag már tudom, hogy így volt a legjobb 😄 Én megtaláltam azt a férfit, aki valóban FÉRFI, ő pedig talált egy olyan lányt, aki odaköltözött hozzá úgy, hogy anyuka is ott van.
2022. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen voltam ilyenben. A hiánya nagyon rossz volt, de minden együtt töltött nap tele volt szerelemmel, erotikaval, boldogsággal. A sok beszélgetés miatt nagyon közel kerültünk egymáshoz lelkileg. Hatalmas szerelem volt. Sajnos vége lett, más okok miatt. Igen bevállalom én kijártam egy nőért Bécsbe mert nagyon szerettem és mindent megtettem hogy működjön a dolog. Talán ha a sors úgy akarja meg találkozunk🙂


F

2022. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
43%
A 2-es teljesen jól csinálta! Respekt!
2022. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!