Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél, nagyobb távolsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél, nagyobb távolság esetén (200 km) van, hogy nem beszéltek minden nap?

Figyelt kérdés

Van, mikor többször is felhív, de van, hogy egész nap nem keres, olyankor rá szoktam írni este. Ez normális? Vagy lehet annyira nem is érdeklem? Amúgy eddig ketszer találkoztunk.

23L



2019. jún. 14. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Csak az ad ki ilyen nagy távolságoknál pénzt , aki a lakhelyén nem tud dugni. Sokat ne remélj.
2019. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 jó pasi, tudna ott is.
2019. jún. 14. 20:56
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Az ideális kapcsolat olyan értelemben, ha mindketten magányosak vagytok, akkor ez nagyon szép is lehet így. Van valaki a távolban akinek számítasz és aki neked számít, jó ez.


És a szexuális életetek is jobb lesz, feltéve, ha tisztességesek és hűségesek vagytok. Mert hát "sokkal jobb, ha úgy szereted, hogy vágyol utána" énekelte anno - Nagy Feró(!).


Sajnos ez az amit a "közösen lakás" már nem nyújt, ott sajnos összezártság van, ami már nem olyan jó. Vagyis bizonyos személyiségű embereknek jó, de nekem pl. nem lenne az, mert elviselhetetlen vagyok, ha mindig velem kell lenni. Ezért jobb, ha nem mindig van így.


Bár a 200 km sok, ideálisabb lenne a 8-10, az is csak addig amíg nem futja egy akkora házra ahol lehet külön is lenni és nem mindig egyszobában, ami hosszabb távon őrjítő, kivéve ha a másik fél elfogad, ami nem valószínű, senki nem fogadja el a vakarózást például, szóval "viselkedni" kell végig, ami meg olyan... nem felszabadító.

2019. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Sorry, de szerintem amelyik ismerkedésben a partnerek egymástól 10-15 kilométernél távolabb laknak, az már nem ismerkedés, maximum internetezgetős flörtöcske, semmi más.
2019. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4


És így kb. elveszed a reményt azoktól akik távol élnek mindentől, egy zsákfaluban vagy kisvárosban... Bár az ott élőket lassan tényleg a nullánál is kevesebbre tartják - különösen a fővárosiak.

2019. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem a távolság nem baj, ha egyszer szimpatikus embert ismerek meg. Úgyis most diplomázok, utána költözhetek akárhova. Csak az érdekelne, hogy ha nem keres minden nap, az baj? Vagy lehet csak nem akar sok lenni?
2019. jún. 14. 21:42
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Nekem a távolság nem baj, ha egyszer szimpatikus embert ismerek meg. Úgyis most diplomázok, utána költözhetek akárhova."


Azta nektek aztán még a börőtök alatt is pénz van..

Mert apunál van pénz..

2019. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
bőrötök *
2019. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kötelessége csak neki keresni. Gondolom jól esne neki ha nem csak ő hívna naponta többször. (vagy ha épp nem keres csak este ráírsz)
2019. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

na most nálunk több van 200km-nél.... nincs olyan nap hogy nem beszélnénk persze ő eléggé elfoglalt de még igyis szakit rám minden nap 1-2 órát minimum!

ez van nem csak azért mert közelben nincs dugni való vagy ha azért is akkor az azért van mert a közelben nincs hozzáfogható dugnivaló! :D


remélem hamarosan többet tudunk majd együtt leni

a lényeg hogy minden nap kell beszélni nem muszáj egyszerre 2 órát beszélni hanem ellehet azt osztani a nap folyamán amikor van egy kis időtök írtok egymásnak azt 10-20 perc vagy akár 1 óra múlva amikor megint lesz időtök

2019. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!