Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetek toxic?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel beszélgettünk a párkapcsolatokról/ ismerkedésről stb.

És ő azt mondta, hogy általában azért “szeretnek” belém meg nem tudnak elengedni mert toxic vagyok. Kérdeztem tőle,hogy kifejtené-e bővebben, erre kaptam egy választ,hogy ezt majd észreveszem később magamtól. Én nem akarom őket bántani vagy toxikusággal magam mellett tartani esetleg azt hogy úgy érezzék hülyítem őket. És sokszor nekem is sokkal könnyebb lenne ha letudnánk zárni egy kapcsolatot normálisan nem pedig hetekkel később is az üzeneteiket olvasni. De egyszerűen fogalmam sincs mi az ami miatt toxikus lehetek. Nem szoktam szórakozni velük, nem hitegetem őket. Hanem simán megmondom ha úgy érzem hogy vége kell hogy legyen. A “csak azért szeretnek beléd mert toxic vagy” részt pedig pláne nem értettem. Nem tudom mitől lehetek az és mi jellemző az ilyen emberekre.



2022. jan. 13. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kifejezés magyarul mit jelent?
2022. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt jelenti mérgező. Igazából azért írtam így, mert ő is ezt a szót használta
2022. jan. 13. 22:51
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Pont lényeges információkat nem tartalmaz.

Nemed, korod, kapcsolataid eddig. Mennyi volt, milyen hosszú, miért lett vége és hogy kezdődtek.

Az, hogy valaki mond neked valamit, nem sokat számít. Simán lehet, hogy még tinik vagytok azok szeretnek nagy szavakkal dobálózni.

2022. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
#3 Nyilvanvaloan no. Ferfiak nem kattognak azon h mas hulyeseget mond nekik.
2022. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez jogos. 25 éves vagyok és nő. Volt már 1 hónapos kapcsolattól kezdve 1 éves kapcsolaton keresztül 5 éves kapcsolatig. 5-6 párkapcsolatom volt eddig. A többi alkalomnál ismerkedés volt és utána jött,hogy valami miatt nem volt megfelelő nekünk de azzal jött,hogy belém szeretetett és nem akar elengedni stb. Ez többször is volt. Igazából erre kaptam meg ezt a választ,hogy nert toxikusággal elérem,hogy kötődjenek.
2022. jan. 13. 22:56
 6/12 anonim ***** válasza:
2022. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
rákot kaptam attól, hogy nem mindig teszel szóközt a vesszők után ☣️
2022. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket azok szoktak mondani, akik magukat olyan krva jó embernek, meg kedvesnek, rendesnek tartják, de mégse kellenek senkinek. Nyilván annyira nem jó a személyiségük, mint ahogy gondolják vagy csak olyan zárkózottak, hogy a kutya se veszi észre bennük a személyiséget és ezért gyártják a teóriát, hogy a szar embereket jobban szeretik mások. Pedig nem is biztos, hogy baj van veled, csak ő már összekapcsolta ezt az agyában, hogy azért volt sok szereteten alapuló kapcsolatod, mert toxikus vagy.
2022. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért én rádpróbálnék. Ha más nem, legalább ide irnám konktrétan tényleg mi a gond
2022. jan. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt már dolgom olyan személyekkel az életben, akik benyögnek valami hasonló kritikát, de alátámasztani már nem tudják/akarják. Az a véleményem róluk, hogy menjenek a fenébe. Akkor kritizáljanak, ha építeni akarnak, így csak átcsap bántásba és sértegetésbe a dolog.


Szerintem ne foglalkozz ezzel a visszajelzéssel, mert nem tudhatod, hogy mi volt a másik személy fejében, amikor ezt mondta neked és mivel kitalálni nem fogod (mert nem is lehet), nincs értelme ezzel foglalkozni.


Utálom az ilyeneket...

Bocs a megnyilvánulásért, de engem ilyenekkel lelkileg anno már eléggé leépítettek, azóta megfogadtam, hogy nem hagyom, hogy ezt tegyék újra. Javaslom ezt a technikát neked is, kérdező.

2022. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!