Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetek toxic?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel beszélgettünk a párkapcsolatokról/ ismerkedésről stb.

És ő azt mondta, hogy általában azért “szeretnek” belém meg nem tudnak elengedni mert toxic vagyok. Kérdeztem tőle,hogy kifejtené-e bővebben, erre kaptam egy választ,hogy ezt majd észreveszem később magamtól. Én nem akarom őket bántani vagy toxikusággal magam mellett tartani esetleg azt hogy úgy érezzék hülyítem őket. És sokszor nekem is sokkal könnyebb lenne ha letudnánk zárni egy kapcsolatot normálisan nem pedig hetekkel később is az üzeneteiket olvasni. De egyszerűen fogalmam sincs mi az ami miatt toxikus lehetek. Nem szoktam szórakozni velük, nem hitegetem őket. Hanem simán megmondom ha úgy érzem hogy vége kell hogy legyen. A “csak azért szeretnek beléd mert toxic vagy” részt pedig pláne nem értettem. Nem tudom mitől lehetek az és mi jellemző az ilyen emberekre.



2022. jan. 13. 22:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Csupa rosszindulat, aki ilyeneket mond ebben a formában..
2022. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján csak egyetlenegy dolog a biztos: amit ez az ismerősöd mondott, az az, ami tipikusan toxikus.


Lebegtet: "Te *ilyen meg olyan* vagy! Majd meglátod... Majd rájössz..."


Manipulációs technika, mert egyszerűen olyan az ember pszichéje, hogy nem elégedik meg a félinformációkkal. Főleg, hogyha ez egy vele kapcsolatos kijelentés. Látod, sikerült is beférkőznie a gondolataidba, hogy még most is ezen kattogj, kiírj róla egy kérdést, stb.


[link]

2022. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!