Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ennyire felcseré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ennyire felcserélődtek a férfi női szerepek? Hányok már ettől az egésztől!

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy nekünk nőknek kell kezdeményeznünk, mert a férfiak gyávák ehhez, besz.rnak ha oda kell lépniük egy lányhoz és leszólítani? Mi történik? Miért buzdítjátok ti magatok is lányok egymást, hogy lépjenek ők elsőnek a pasi felé? Megfelel nektek az, hogy egy olyan fiúval vagytok együtt aki még leszólítani sem mer? Aki azt írná, hogy ez aranyos, arra csak annyit válaszolnék, hogy szerintem szánalmas és nevetséges.
2010. szept. 8. 20:49
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
39%
Eygetértek! Épp ezen buktam ki ma én is..Annyira gáz az egéész..^^
2010. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 FFDP ***** válasza:
100%
Tudod, nem csak arról van szó, hogy gyávák. Tudod amikor megtetszik egy lány és erőt veszel magadon és odamész hozzá ha nem jössz be neki csak minden harmadik tud kb. kicsit is empatikusan elküldeni a p.csába. Én azért mindig kezdeményezek ennek ellenére továbbra, de nem okolom azokat akik ezt nem viselik el. Ha egy lány menne csajozni és olyan visszautasításokat kap, mint az átlag férfi össze is törne és az önbizalma sehol sem lenne.
2010. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
66%

Egyetértek! :)

Én is a bátor pasikat kedvelem, aki Férfi!!


Ki vagyok azoktól, akik most kamaszok...semmi férfias vonás nem látszik rajtuk, vékonyak,mint egy kislány, idióta hajuk van és ruhájuk, olyanok, akik nem egyéniségek, inkább csak foltja egy embermasszának...

2010. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
66%

A számból vetted ki a szót utolsó;)

Respekt Neked;):D

2010. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 Szandykah ***** válasza:
Csak, h megvédjem a féfi nemet.:) A mostani barátom kezdeményezett nekem. Nem mertem lépni. Csak annyit, h megkértem, h üljünk mésik asztalhoz. A többit ő tette meg. Nem minden pasi olyan.
2010. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
mármint 20:54es:D
2010. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Egyébként én mindig ki tudtam fogni azokat, akik mernek kezdeményezni..és a tapasztalt pasik már veszik a lapot, hogy melyik csajnál próbáljanak lényegre törőbb kérdést feltenni...
2010. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
68%

Én már nem szólítok le nőket, tudod miért?Mert nem éri meg, nekem is van büszkeségem, tehát engem csak ne utasítson el senki, régen amikor még csajoztam akkor bunkó mód elutasítottak a csajok, nem illedelmesen, mikor én illedelmes voltam és nem hülye szöveggel mentem oda meg bunkón.

Szóval én inkább várom, hogy a csaj kezdeményezzen, és jönnek is ha adok nekik jeleket:)

Így nem lesz az, hogy 100szor elutasítanak akik tetszenek nekem mire találok egy normális lányt.

Azokra a csajokra meg tisztelettel tekintek akik lépnek ha tetszik nekik valaki.Ez részben a nők miatt alakult így, hogy most már fele - fele arányban kezdeményeznek a nemek, és szerintem ez így jól is van, így a pasik is érzik, hogy tetszenek valakinek, így mi is lehetünk büszkék, meg a csajok is a kezükbe vehetik a sorsuk.

20f

2010. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
37%

A kérdező valami 15 éves lehet ,úgyhogy nem kell komolyan venni.

Nyugodtan lehet kezdeményezni nőknek is,ez nem szánalom vagy ilysemi kérdése...

2010. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
59%
A válasz egyszerű: a legtöbben nem érdemlitek meg.
2010. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!