Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van önkielégítés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van önkielégítés után bűntudatom?

Figyelt kérdés

Minden önkielégítés után bűntudatom van,és úgy érzem,mintha vmilyen bűnt követtem volna el:SNem vagyok vallásos egyáltalán.Attól félek,ha később lesz barátom,akkor szex után is ezt fogom érezni.Le lehet küzdeni vhogyan?

16/L


2010. szept. 9. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én is így voltam vele, de elmúlt.
2010. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, úgy lehet leküzdeni, ha elhiszed, hogy a szex nem bűn. Hidd el, nem az!
2010. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele, mikor elkezdtem felfedezni a testemet. minden alkalom után kínzó bűntudatot éreztem, szörnyűnek gondolta magam, hogy ilyen csinálok. mondjuk akkor még eléggé tabu téma volt a maszturbálás, mikor ezt éreztem. hidd el, hogy mikor lesz egy olyan pasi az életedben, nem fogod rosszul érezni magad szex után. majd idővel elmúlik ez az érzés, tényleg.
2010. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Akikkel eddig beszéltem erről, mindenkinek volt bűntudata kezdetben maszturbálás, orális szex, szex után.

Érdekes, hogy mindenki csak azt mondja, majd elmúlik.

Talán érdemes lenne elgondolkodni, hogy valóban nem rossz dolog e ez, ha a lelkiismereted azt mondja.(tudom a mai világ stb stb, de ettől vonatkoztassunk el)

2010. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van abban valami, amit az utolsó mond. Szerintem ezen a bűntudat-fázison át kell menni ahhoz, hogy az ember normálisan viszonyuljon a testéhez. A bűntudat sem jó, mert tulajdonképpen egy természetes dolog után nem kéne, hogy legyen bűntudatunk. Emlékszem, nekem az első, még nem tudatos önkielégítés után egyáltalán nem volt bűntudatom, sőt, inkább ijedtséggel vegyes büszkeséget éreztem (kb. 12 évesen). A későbbiekben már volt.
2010. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Ne legyen bűntudatod, mert ez teljesen természetes és hasznos dolog. Mármint az önkielégítés.
2010. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosabban bizonyos mértékig az.
2010. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Anna cica ***** válasza:
24%
Az anyádat bizonyos mértékig ;D már megbocsáss mindenki annyit masztizik amennyit akar nem tartozik senki másra csakis az illetőre aki csinálja. ˇ bizonyos mértékig ˇ francokat -.-
2011. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Anna cica:


Valóban nem tartozik másra, de ettől függetlenül csak egy bizonyos mértékig egészséges vagy hasznos. Nem attól lesz valami egészségtelen vagy káros, hogy másra tartozik, vagy más azt mondja rá, hogy rossz... Érted, ugye? Pl. senki másra nem tartozik, hogy mennyi gyógyszert veszek be, mennyi füvet szívok, pláne mennyi technokolt, de mégis nekem lesz rossz, ha túl sokat.

2011. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Anna cica ***** válasza:
35%
Ha jól esik neki akkor haggy csinálja. És a maszti nem káros mint a drogok azé tegyük hozzá ;D És amíg nem káros mint a drogok és jól esik akkor haggy csinálja baja nem lesz tőle. Ugy is érzi hogy most akar e vagy inkább nem egy adott pillanatban. Ugy hogy a bizonyos mértékig sem stimmel. Ugyan az emberi szervezet tudja akár tudat alatt is hogy mikor van szükség erre a fajta ˇ mentsvárra ˇ. :))
2011. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!