Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos házasság pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos házasság pici gyerekkel tényleg ilyen?

2022. jan. 21. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a házas felektől függ, hogy hogyan állnak a házassághoz a gyerek születése után. Nem törvényszerű, hogy így alakuljon.
2022. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ahha. Hogyne! A felesége csereli a kakis pelust, de mégis a férje pelenkázza a gyereket 90%ban? 😅😅🤣😂 nem jön ki a matek! (Aki volt kisbabával, érti....)
2022. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak akkor ha a nem vagytok egy csapat a pároddal. Normális kapcsolatban nincsenek ilyen gondok, mert az emberek leülnek és őszintén megbeszélik (ha pedig ez nem megy, nem csinálnak gyereket), nem pedig a havernak/a netre rinyálnak, hogy milyen szar az az ember, akit mégis valamiért ők választottak olyannyira, hogy még fel is csinálták.
2022. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amugy, mig neked 8 oras a melod,addog a nonek 0-24es.


[link]


Javaslom a lenti video megnezeset! Ugyanis 1 even keresztul ez megy, 0/24/7 !!!

Tán elvarhato, ha a kozos a gyerek, h a kedves férj is kivegye a reszet a munkábol.

2022. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy ócska kamu kérdés, hogy tudtok ezeknek bedőlni?
2022. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Így van rákerestem a neten ,

7-9 hónapos alvás igény

Átlagos napi alvásidő: 14 óra

Átlagos éjszakai alvásidő: 11 óra

Átlagos nappali alvásidő: 3-4 óra

A napközbeni alvások átlagos száma: 2


Szoval ha alszik ha nem az anyuka babazik. Ez a kemény munka, a férfi még henyel

2022. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyk incelei szerint igen.

Az 5-össel vagyok, kamu az összes ilyen mese. Csak legalább ne lenne annyira egyforma az összes.

2022. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon vérszegény kamu sztori. Mindig a feleség a szar, ja igen mindig szülés után van pont. A lényege a sok hablatynak az összes ilyen sztoriban hogy a férfi orgazmusa körül kéne forogjon az élet állandóan. Uncsi már.
2022. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Igy van én nem akartam hibas lenni el is váltam izibe
2022. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
8, Pedig fontos a férfi orgazmusa. Akkor nem kell csodálkozni ha 20 éves lányokat dugok, ha a felségem nem teszi szét a lábát fél évig :-)
2022. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!