Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy visszább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy visszább vegyen az igényeiből, de szeretőnek megmaradjon?

Figyelt kérdés

Másfél éve a szeretőm, most elválik a férjétől és azt akarja vegyem el én. Szeretőnek megtartanám, mert nagyon készséges, bármint megcsinál az ágyban és azon kívül is, egy fillért nem kell ráköltenem, se ajándék, se elvinni valahova, ő jár hozzám, ha hívom, még a lábam se kell kitennem itthonról. Pont jó volt ez így nekem: a java az enyém, a rinyálása meg a gondja pedig a férjéé.

Most meg elválik a ribizlije, és azt akarja, vegyem el feleségül. Nem tudom, hogy képzeli, hogy egy ilyen ribizlit vennék el.


2022. jan. 23. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Ennyire nem találsz senki mást?
2022. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Talán mondd meg neki ezt így, hogy neked ő csak szexre kell, kapcsolatra nem. Úgyhogy ne váljon el, mivel oda nem költözhet.
2022. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit sem ismerhetők fel a sztoriban a gyakoris sztereotípiák. :D
2022. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

LOL #3, igen 😃

1/10 trollpont a kérdés. Tipik incel. Még akkor is ribizli a nő ha álmában lefekszik vele 😂

#kedvesrendesfiú

2022. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Szegény nő, de gyanús, hogy ez a nő nem létezik csak a fejedben
2022. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Trollkodjál csak. Pénzt is kapsz érte?
2022. jan. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Irigykedtek, mi?

A főnök másik cégéből jön át néha dolgozni. Gondjai voltak a férjével. Néhány hónapig kellett csak fűzni, dicsérni a munkáját, a kinézetét, érdeklődni, hogy valami gondja van-e otthon. Ez a házas nőknél mindig beválik. A férjének nem lehet gyereke, csak lombikkal jöhetne nekik össze. Ezzel együtt már kellőképpen meg van alapozva a félrelépés, mert ezen is megy náluk a vita.

Ő jön, nyilvánvalóan. Azt hazudja otthon, hogy dolgozni jön, vagy hogy a barátnőjével találkozik (a férje meg a barátnője utálják egymást) Itt nem derül ki, hogy nem melózni jött, a barátnője meg falaz neki. Köszönhetem a barátnőnek is, hogy ilyen könnyen megkaptam, ő támogatta a megcsalásban már a viszonyunk előtt is.

Volt úgy, hogy annyira nem bírt magával, hogy munkaszünetben a kocsijában csináltuk. Kajakra ő beszélt rá. Tiszta nimfomániás, pedig ki nem néznéd belőle a szolid megjelenése, ártatlan képe miatt.

Nem vagyok #kedvesrendesfiú, nem ő az egyetlen szeretőm, van mellette másik is, meg alkalmiak is, de ő a legkényelmesebb és legkészségesebb. Ha csak cigi szünetnyi időnk van, lerendez a hotel WCjében.

Nősülni meg nem akarok, se összeköltözni bármelyikükkel. Pont ezért vannak főleg férjezett szeretőim. Volt már amelyik elvált menet közben, de neki ott volt a 2 gyereke, meg nem is volt ilyen készséges. A másik ribim meg nincs férjnél és terhes lett, így ő most kiesik egy időre. Holtszezonban meg nem nagyon jönnek újak a céghez, nincs választék.

2022. jan. 24. 07:27
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Te dugod nem mi old meg magad.
2022. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Megoldódik: ahol eddig dolgozott, az átkerül máshoz és mindenkit menesztenek. Nálunk most van felvétel, több helyet is hirdetnek és ő is idejön dolgozni. Ami a legszebb a dologban: én leszek a közvetlen főnöke. Vagy beadja a derekát megint, vagy szivatom orrba-szájba.
2022. jan. 25. 18:30
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

"Ami a legszebb a dologban: én leszek a közvetlen főnöke. Vagy beadja a derekát megint, vagy szivatom orrba-szájba"


na jó, ténylegy egy emberi hulladék vagy :D

2022. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!