Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igazival vagy együtt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazival vagy együtt, vagy valaki más volt az? Ha nem vele, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
Mindenkinek tiszteletben tartom a véleményét, de ha szerinted igazi nem létezik, akkor ez nem a te kérdésed.😉

2022. jan. 24. 13:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%

Nem, de nem pusztán amiatt, mert nem hiszek benne, hogy egy konkrét személy lehetne az.


Inkább úgy fogom fel, hogy én akarok a potenciális igazi lenni egyszer később valaki másnak. Ahelyett, hogy mástól várnám el, hogy ilyen és ilyen értékei legyenek, inkább magam szeretném előteremteni azokat, amik jó barátnővé fognak tenni a jövőben.

2022. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár nem mondom, hogy álomszerűen harmonikus a kapcsolatunk, de azt tudom írni amit a #7. 20 év után is olyan érzéseim vannak iránta, érzéseink vannak egymás iránt mint mikor összejöttünk.
2022. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem azzal voltam, hanem egy undorító gyökér paraszttal, akinek két élete volt. Egy darabig.. de most egy sincs. Nekem jó darabig nem hiányzik senki.
2022. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő a tökéletes! Lassan 6 éve együtt. 34/N
2022. jan. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem hogy az igazi, de megjátszotta magát ismerkedéskor. A környezetemben amúgy csak ezt látom,hogy ismerkedési szakaszban másnak adják ki magukat az emberek, majd elkényelmesednek/kibukik az igazi énjük és elmúlik a rózsaszín köd a másik félnél.

Ezért nem is hiszem, hogy van "igazi", vagy valaha is megtalálnám a sok megjátszós kamus ember között.

2022. jan. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
Rossz ember ismerő ne csodálkozzon ha beetetik , mindenki a saját felelősségére dönt..olyan ez mikor mogorvának gondolsz valakit , de valójában vajjal kenhető.
2022. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Szerelmes voltam sokáig, de az évek során rájöttem, hogy ő soha nem volt belém igazán szerelmes.

Őrülten beleszerettem valaki másba. Innen is tudom, hogy az előző nem lehet az igazi. Ilyen szerelmet soha nem váltott ki belőlem. Lehet, hogy ez se az igazi, csak egy elmebaj tünete, de azt tudom, hogy gyógyíthatatlan.

2022. febr. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Látom a tökéletlenségeit is, mégis teljesen el tudom fogadni. Nem találok vele kapcsolatban olyan dolgot, amivel megalkudnék és tüske maradhatna bennem.
2022. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%
Mikor megismerkedtünk azt hittem ő a nagy Ő! Tartott ez addig még meg nem kapott ! Miután össze költöztünk napról- napra hullott le róla az álarc amit addig viselt. Eltelt 3 év és azt érzem h én nem ebbe az emberbe szerettem bele!!
2022. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!