Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igazival vagy együtt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazival vagy együtt, vagy valaki más volt az? Ha nem vele, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
Mindenkinek tiszteletben tartom a véleményét, de ha szerinted igazi nem létezik, akkor ez nem a te kérdésed.😉

2022. jan. 24. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
neki nem én vagyok az igazi, úgyhogy nem vagyok senkivel, meg nem is leszek
2022. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Most vagyok az igazival.

Töménytelen sz.ar után ez nem is kérdés.

Az első kapcsolatom ahol nem bántjuk egymást, mindenben egyetértünk. Mindenről tudunk beszélgetni, van téma köztünk, sok humor, jó szex. Soha nem unalmas 1 napunk sem. És ez a tökéletesség megmaradt azután is, hogy van már egy 5 hónapos kisfiunk.

Tökéletes apa. Mindenben segít. Hétvégén vigyáz rá, hogy én kitudjak kicsit kapcsolódni. Ennél jobb már nem lehet.

És imádkozom hogy így maradjon.

2022. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Eleinte szerintem a legtöbben ugyhiszik hogy az igazival vannak együtt, és ez akár évekig is tarthat. Aztán arra hogy mégsem, a legjobb példa a válási statisztika.

Én most úgy érzem azzal vagyok, de éreztem már hasonlót mással is. Ha majd 10-20-30 év múlva is ezt érzem, akkor mondhatom csak, hogy igen, Ő az igazi. Addig meg bízom benne, hogy most valóban Ő az.

2022. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

"Tökéletes apa. Mindenben segít. Hétvégén vigyáz rá, hogy én kitudjak kicsit kapcsolódni."

Vigyaz a sajat gyerekere es segit neked ot felnevelni, meg eltakaritani a koszt, amit egyutt csinaltatok, plussz meg foz is felnott ferfi letere, ilyen palit mindenkinek😍😍😍

2022. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj hogy a mai világban igenis nagy szó ha egy férfi segít a háztartásban a gyereknevelésben és még vigyáz is egy pár hónapos gyerekre, hogy anyuka lazuljon.... És mindezt úgy hogy nem kell kérni rá.

Én már csak tudom... 2 férjem volt. De szóra sem méltatom őket, mert ahogy kapcsolatban és a gyerekekkel szemben viselkedtek minden volt csak nem " apaság" és társ.

Akit én igazinak érzek egy tini szerelem volt. Sosem teljesült be de még mindig beszélünk néha.

Bár nem tudom ő hogy viselkedne kapcsolatban és persze a gyerekekkel, de talán nem is baj. Jobb ha megmarad plátóinak, így legalább nem csalódok...

2022. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem segítség utolso. Hanem kiveszi a saját részét a feladatokbol, hogy különben ne a másik szakadjon meg egyedül.


Kérdésre:

Mostani párommal nem érzem hogy ő lenne a nagy ő, mert valahogy nem tudom "családtagnak" tekinteni. Pl bajban úgy tudnék csak kölcsönkérni tőle hogy előtte lerágom a körmöm is hogyan kérjek, aztán kínosan tartani kell a határidőt stb.

A csaladtagok pl szulők fekmenők testvérek meg adnak ugyis hogy lesz.rják megadom e, vissza se kérik.(fordítva ugyanez) Vagy ha egymásnál eszünk, nincs ilyen hogy kényszeresen vissza kell hívni a másikat, hanem minden olyan laza.hol itt hol ott vagyunk egymásnál es ennyi.

Ha összrvesztünk is, másnap már kibékülünk.

Nem kell attol tartanom, hogy lelépnek az életemből.


A párkapcsolatomban meg nem ilyen.

Soha nem tudom mikor hagy el, kínosan kulonkasszázunk, bajban hamarabb/könnyebben hívok fel egy jóbarátomat is, mint a saját páromat, féltékenykedik ami megint arra vall, hogy nem biztos hogy velem tervez, nem érez fixnek maga mellett, nem tudja átmenet vagyok e az életében.

Olyanokat mond (talán viccből?), hogy 10 évre tervez velem. Mondtam erre, köszi, hogy öregen meg kidobsz.


Élek a mában vele és ennyi

2022. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és nem azért, mert jó apa, társ stb., hanem, mert 20 év után is sokszor olyan érzelmeim vannak iránta, mint amikor megismertem.
2022. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
manapság már 3-5 év is sok egyeseknek ebben a rohanó világban.. Tehát ha valaki 6 év után még jót érez az már verte az átlagot.
2022. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Mindenben segít. Hétvégén vigyáz rá, hogy én kitudjak kicsit kapcsolódni. - bocs, de ALAP, hogy segít a SAJÁT gyereke gondozásában. :D
2022. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Az igazi... hát ő megmaradt az álmaimban, de nem baj.

2022. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!