Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi állhat emögött a kijelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi állhat emögött a kijelentés mögött, csak nekem fura?

Figyelt kérdés

Egy férfi, akit már évek óta ismerek és mostanában kezdtünk jobban egymásra kattanni, azt mondta, hogy ő úgy van vele ha a barátnőjének lenne 1-2 félrelépése ("csak" kaland, nem viszony) és amúgy boldogok, akkor inkább ne mondja el neki, hogy ez megtörtént, nem akarna tudni róla. Vissza is kérdeztem azonnal, hogy esetleg ennyire nagyon vágyik egy társra, vagy benne van a pakliban hogy nála is be szokott csúszni 1-2 kaland? Erre azt válaszolta, hogy nem ezek miatt, aztán témát váltott.


Pár háttérinfó: nagyon helyes, magabiztos férfi, ugyanakkor féltékeny típus, elmondása szerint sok barátnője volt már, és voltak akiket megcsalt, és voltak olyanok akiket nem csalt meg, ott meg őt csalták meg.



2022. jan. 25. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Azt szeretnéd, hogy gyártsunk feltételezéseket?
2022. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Az írásodból nem derült ki semmi!
2022. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig mögöttes jelentést keresni. Azt jelenti, amit mondott. 1-2 megcsalás belefér, csak ne tudjon róla. Nyilván ez visszafele is így megy nála, hiszen nem fogja fel a megcsalást olyan drámaian.
2022. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi jon le, hogy amiert szereti meg jo a kapcsolat megbocsajtana, de nagyon fájna neki, ezert inkabb jobb ha nem is tudná.
2022. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Nyilván ez visszafele is így megy nála"


pont ettől tartok, nagyon elbizonytalanodtam


azért jöhetnek még válaszok, olyanoktól is akik mondtak már hasonlót vagy mondtak már nekik hasonlót

2022. jan. 25. 16:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez egyfajta önvédelem arra az esrtre ha nem kell szakitani(mert műkodoképes a dolog)

"Ha nem tudod nem fáj"

2022. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 "Ha nem tudod nem fáj"


Na, ez a legnagyobb szemétség egy kapcsolatban. Attól hogy nem tudom, még megtörtént!


Szerintem aki elnéz 1-2 félrelépést, az maga is úgy gondolja, hogy akkor neki is szabad néha néha félrelépni. Jobb ezt már az elején konkrétan letisztázni. Embere válogatja, hogy ki mennyire toleráns ilyen téren.

2022. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyem meg azt is mondja, hogy ha becsuszik egy kaland, usse kavics. El is mondhatom neki.

(meg is tortent;))


Mi allhat emogott?

A te csavod kicsit mas teszta, de szerintem mindket esetben a tapasztalatok miatt elerkezett szamukra az a szint, ahol belatjak, hogy 1000% monogamul elni a legtobb embernek nehez, es nem dobna el egy kapcsolatot egy kaland miatt, ha amugy minden klappol.

En is ugy gondoltam regen, hogy soha nem bocsatanek meg megcsalast, most pedig ott tartok, hogy ha egyedul fesztivalozik pl., felolem kalandozhat, ha a sztorinak ott helyben vege is van.

2022. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7.Sokan nem igy gondolják.

Ha vki megbánta es szereti a másikat ill egymást a félrelépés bevallásával valojában csak a megcsaló konnyit a lelkiismeretén ráterhelve a súlyát arra aki nem is tehet rola hogy az szenvedjn.


Ilyenek tenyleg jobb ha ki se derulnek mert nem érdemli meg azt a megcsalt fél hogy nemhogy megcsalják de ezzel a tudattal éljen tovább a kapcsolatban.

2022. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ezzel sem értek egyet

Szerintem aki elnéz 1-2 félrelépést, az maga is úgy gondolja, hogy akkor neki is szabad néha néha félrelépni. "



Nem feltétlenul.kovetkezik egxik a másikbol

Inkabb nyitott kapcsolatokra jellemzo ez nem pedig olyanra ahol szeretik egymast.

Aki szeret az elnézi a megcsalást MERT szereti a másikat.

2022. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!