Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szakitás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szakitás után?

Figyelt kérdés
Már 5 honapja, hogy szakitott velem, de én még mindig kedvelem. Nem telik el ugy nap, hogy ne gondolnék rá. Probáltam egy darabig tovább lépni de nem tudok. A szakitás ota nem beszéltünk, de néha snapchaten küldünk egy egy képet. Nem tudom mit csináljak. Nagyon megvisel a dolog.
2022. jan. 25. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zárj le vele minden kapcsolatot, tiltsad. Kezdj ismerkedni. Járj el randikra. Nekem ez segített.
2022. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy ideig beszéltem egy uj pasival, de nem volt energiám tettetni magam, hogy érdekel. Valahogy nem kell senki más.
2022. jan. 25. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még ne ismerkedj, azt nem lehet erőltetni. Foglalkozz magaddal, ha van hobbid mélyülj bele, találkozz a barátaiddal, sétálj nagyokat, olvass jó könyveket, nézz jó filmeket, ezek mind segítenek.


Viszont ne küldözgessetek egymásnak semmit, főleg ne képeket, mert akkor sose leszel túl rajta.

Vagy ha neki is hiányzol azért beszéltek még, akkor találkozzatok és beszéljétek meg miért szakitottatok, és hogy megpróbálnátok e ujra.

2022. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát vagy azt tudod tenni, hogy felveszed vele a kapcsolatot találkoztok és megbeszélitek. Vagy szenvedsz meg pár hónapot és utána egy másik pasi majd megvigasztal. Az ilyeneken jobb túl esni /újra beszélés/ mert amúgy is ameddig magadat orlod és kattogsz azon mi lett volna ha addig csak az idődet vesztegeted. Szóval

Rairsz találkoztok beszéltek és kiderül minden. Legalább ha negatív a dolog tudod hogy akkor ennek itt a vége, és tovább tudsz lendülni

2022. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet, hogy ezt a kapcsolatot én kezdeményeztem még régebb. S nem akarok nagyon ragaszkodonak látszani, mert azt nem szereti senki. Föleg, hogy mikor szakitottunk, azt mondta, hogy ö nem érez semmit már irántam.
2022. jan. 25. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó jó de ameddig nem beszélsz vele és nem tudod meg hogy mivan otthon fogsz orlodni meg kattogni feleslegesen.
2022. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!