Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem a baratombol? Mentheto? Mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk egyutt a baratommal es o nagyon szeret engem, de engem viszont egyre tobb tulajdonsag idegesit benne...ezekrol beszeltunk is, de azt mondta nem tud valtoztatni

Mostanaban kezdtem erezni azt, ha jon at hozzam, hogy ideges vagyok, tul akarok rajta esni es inkabb menjen haza, pedig az elejen en nagyon ragaszkodtam hozza es megorultem ha nem lehettem vele

Ha arra gondolok, hogy szakitani kene az faj, ugy erzem nem birnam megtenni de ebben biztosan van egy sajnalat is, de sajnalatbol nem lehet egyutt lenni valakivel...

Ja egyebkent en ugy erzem nem tudunk ezen valtoztatni, mert annyira szemelyisegbeli kulonbsegek vannak, amiken tenyleg nem lehet...rengeteg

Szerintetek mit kellene tennem? Szakitani kellene?



2018. jan. 13. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj néhány konkrét példát, kérlek, hogy mi idegesít benne.
2018. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Gyakorold érzelmeid s kommunikációt.
2018. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha idegesít, ő változni nem tud, akkor jobb lenne szakítani.

31/f

2018. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha 2 év után nincs szerelem, és már megjelentek az összeférhetetlenségek akkor a kapcsolatnak nincsen jövője. Ha nem érzed már jól magad vele, nem akarsz vele lenni akkor szakíts. Nem kell mindent megmenteni, csak az idődet vesztegeted.
2018. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, ha már két év alatt idig juttok, mint sok 10+ házas ember, akkor hanyagoljátok egymást.
2018. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint ha magamat olvasnàm,itt a te rèszedől meghalt a szerelem.Nekem 2 èv be telt h szakítsak nekövesd el ezt a hibàt szakíts csak magatokat huzzàtok.
2018. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt erzem, hogy meg keptelen vagyok vele szakitani, de nem szeretnem ot hulyiteni. Nem tudom mit kellene tennem

Meg itt valamit lehetne tenni, vagy ha egyutt maradunk csak meg rosszabb lesz?

2018. jan. 14. 09:40
 8/8 Lifeishard ***** válasza:

Én általában azon a véleményen vagyok, hogy dolgozzunk meg valamiért, de a Te esetedben ennek nem látom értelmét: azt érzem, taszít Téged és menekülnél előle. Ez már menthetetlen.

Szakíts vele: szr lesz neki, de így jár a legjobban, és Te is.

2018. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!