Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez két ember között jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez két ember között jelent valamit?

Figyelt kérdés

Megpróbálom leírni a helyzetet.

A lány megy a pasi irányába, felveszik a szemkontaktust, de a lány sokszor lepillant a földre közben. És amikor közelebb ér a sráchoz, akkor a srác kicsit rámosolyog.


2022. jan. 26. 08:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=W8AvUjR2rAI


... nekem ez a hangulat ugrott be :)

2022. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
csikidam-csikidam :)
2022. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Igen, azt jelenti, hogy felvettétek a szemkontaktust, a lány sokszor lepillantott a földre, s amikor közelebb ér a sráchoz, akkor ő kicsit visszamosolygott.

Hogy a fiú esetleg a lány esetlenségén mosolygott vagy szívszerelmesen ránézett, mi itt nem tudjuk eldönteni.

2022. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem igazan ertem mire gondolsz, leirod legyszi?
2022. jan. 26. 08:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A pasi valószínűleg látta a csajon hogy zavarba van tőle és jót mosolygott rajta
2022. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a nem értést. Lényegi válaszom, hogy ebből a kamaszosan szép szituációból nem tudunk kiolvasni semmit. Ha a lány szemezés közben a földre pillantgatott, az azt jelenti, hogy "elszemérmesgette" a helyzetet. Hogy a fiú ezen mosolygott-e vagy egyszerűen tetszett neki a dolog, és viszonozni akarta a gesztust - csak a mosolyból lehetett volna megállapítani, de nem mi voltunk ott, így nehéz bármit is mondani.
2022. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Biztos ez volt ... amit úgy neveznek: "sohatöbbé pillanat" - de siman lehet szerelem elso latasra is amibol pedig kialakulhat a holtig tarto hazassag :)
2022. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom ki melyik szerepben volt, de a lányrészéről azt jelenti, hogy baromira nem jön be a pasi, meg a helyzet is ciki, a pasi részéről meg gőgös önbizalmat jelent.



A pasikkal mindíg az a baj, hogy azt képzelik a nő is úgy működik mint ők, pedig nem!


A legritkább esetben fog egy nő szembehelyezkedni az ilyen szituval ha nem tetszik neki, inkább menekül előle.


Ez afféle "defenzív önvédelem" és van olyan ahol tanítják is a nőknek, hogy ne váljanak zaklatás áldozatává.



Ezt mint pasi mondom.

2022. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az elso ketto valaszra irtam hogy nem ertem, nem a tiedre.


8-nak meg: En lany vagyok, es csak akkor nem tudom tartani a szemkontaktust, ha nagyon bejon egy pasi.

2022. jan. 26. 09:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet tetszett neki h szegyenlosen viselkedtel, sztem tetszel neki is
2022. jan. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!