Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neki ez így mièrt jò?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki ez így mièrt jò?

Figyelt kérdés

Èvekkel ezelőtt volt egy baràtnőm akibe nagyon szerelmes voltam. A làny alapvetően rendben lett volna de túlzottan is kapcsolatfüggő volt szerintem. Ahogy emlèkszem előttem sem volt sosem sokat egyedül, utànnam meg főleg nem. Ès a kapcsolatunk alatt èreztem, hogy neki teljesen megfelel az èlete. Elèg volt neki az hogy velem van. Mellè nem volt àllandó munkàja ès nem is igazàn èrdekelte semmi. Ez 7 ève volt. Most 30 èves 2 gyereke van kèt apàtòl. Persze egyikkel sincs együtt nevelgeti a gyerekeket, ès mellè randizgat. Munka, karier sosem volt. Albèrletben tengődik amit az ő szülei tàmogatàsàval tart fenn.

Mindezt onnan tudom, mert nemrèg megkeresett, ès mesèlt. Elmondàsa szerint 7 èv alatt 5 emberrel volt. Ez szerintem sok, ha azt nèzzük hogy kettővel baba projektbe fogtak.

Szóval egy alapvetően okos ès talpraesett lànyt mi visz rà hogy ilyen èletet èljen? Èrzelmi függősèg, amit minden pasi kihasznàl vagy mi?


2022. jan. 26. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lany minden csak nem okos es talpraesett
2022. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De alapvetően az volt. Szerintem èletem legjobb beszèlgetèseit folytattam vele. Èrdekes vilàgnèzete volt. Ès elmèletben minden èrdekelte. Csak gyakorlatilag nem akart semmit kezdeni magàval. Bàr lehet hogy csak azèrt emlèkszem így, mert fülig bele voltam zúgva 😅
2022. jan. 26. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ezzel sok ember így vahy hogy elméletben minden érdekli, aztán amikor meg cselekedni kéne, hirtelen alabb hagy az izgalom.. én az ilyeneket hangembernek hívom, és egyet értek az elsővel.
2022. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mintha az èn exemről szòlna a kèrdès. Csak neki 25 èves koràra meglett a kèt gyerek a sok sz*r kapcsolat, meg a zero munkatapasztalat. 😅

Alapvetően egy okos, erős làny ő is. Csak tönkreteszi az èletelèt hogy egy hètnèl tovàbb nem bír egyedül lenni, mert őt a "szerelem" èlteti.

Ambíciók meg jövőkèp az nem kell.

Az egèszben a legszebb hogy mikor próbàltam ràvezetni, hogy ez így nem èlet ès kezdenie kellene magàval valamit, akkor èn voltam a szemèt.

2022. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!