Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire zavarban lenne a hapsi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire zavarban lenne a hapsi?

Figyelt kérdés
Írásban egy álompasas, érett gomdolkodással, tökéletes kifejezés, választékos szóhasználat. Személyes találklzásra került a sor és majdnem elszaladtam, akkora a döbbenet. Borzalmasan gyerekesen viselkedett. Most szórakozik velem?
2022. jan. 26. 18:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értve, hogy a személyes a mérvadó, tehát az írásos az egy etetős dolog lett volna?
2022. jan. 26. 18:45
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Hogy viselkedett személyesen? Arról nem írtál semmit, csak hogy gyerekes.
2022. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
egy esélyt még adhatsz, lehet nagyon zavarban volt
2022. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a társas viselkedésben szocializációs hátrányai vannak, mert pl.: nem-, vagy nem nagyon tartja a kapcsolatot az ismerőseivel, barátaival, visszahúzódó, de azonban írásban tényleg jól, vagy szuperül fejezi ki magát, mert ott magabiztosabb tud lenni.

Én is ilyen vagyok.

2022. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En spec irasban mindig is jobban kifejeztem magam mint eloben. Eloben zavarban vagyok es alig alig beszelek
2022. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet neten szokta meg a kommunikációt
2022. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És amúgy tetszett (volna)?
2022. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!