Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő halálosan zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő halálosan zavarba tud esni, az milyen hatással van egy pasira?

Figyelt kérdés

Nem tini, rendes felnőttkorú nő.


Ez megmosolyogtató, vagy tök gáz, vagy cuki dolog tőle vagy vállalhatatlanul béna, sajnálni való vagy milyen?


Most épp nem ilyen ismerkedős helyzetre gondolok, hanem ha csak bármi hétköznapi helyzetben zavarba jön.


2022. jan. 6. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Engem idegesít, mert akkor az van, hogy nekem kell a beszélgetés nagyrészét irányítani.


A magabiztos nőket szeretem.

2022. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen sokszor szexuális töltetű ugratások mennek, de ritkán reagalom le. Házinyúlra nem lövünk alapon.

Múltkor magaslabda volt, rákontráztam a csaj meg belepirult.

Barátnője:Csak nem elpirultál?!

A csaj: Kussolj már..Nem dehogy.

Én meg csak mosolyogtam, szerintem aranyos mikor egy nő elpirul miattam, zavarba jön.

2022. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy zavarba jövős nő vagyok.

Ahogy érzékelem, ha alapból tetszik a nő a férfinek akkor csak megmosolyogjak, de ha nem akkor bénának, gáznak tartják.

2022. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem olyanra gondolok mikor a pasi miatt esik zavarba, hanem bármi egyéb.
2022. jan. 6. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem csinál emiatt full retardált dolgokat akk oké.
2022. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inkább lefagy ilyenkor.
2022. jan. 7. 00:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Akk mit kezdjek vele?
2022. jan. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!