Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha a párotok adna nektek havonta x összeget, hogy ne menjetek el dolgozni, hanem inkább együtt legyetek? (Pl. elmentek kirándulni, megnézni egy várost, strand, stb. egyszerű programok)?

Figyelt kérdés

Jól keresek, van heti 3 szabadnapom, és 0 barátom (sose jött be ez a barátkozós dolog). Összejöttem egy lánnyal, minden szuper, egyetlen probléma, hogy dolgozik (heti 5x8 órát), és nettó 180-at keres...

Nekem ez úgy jön le, hogy napi kb. 14 ezret keres, miközben én otthon unatkozom, pedig úgy elmennék megnézni pár száz várost, kirándulóhelyet, ilyesmit (viszonylag olcsó, abszolút elérhető programokra gondolok), de így idő hiányában lehetetlen.


Szóval mondtam, hogy odaadom neki ezt a havi 180-at, és heti 3 napot menjünk valahová (amit abszolút én fizetek), erre kicsit megsértődött, hogy lenézem a munkáját és meg akarom vásárolni... Ti hogy reagálnátok?

Én 30 Ő 27


2022. jan. 26. 19:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%
Ha a TB-is fizetnéd, én igent mondanék.
2022. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg úgy reagálnék, mint a lány. Szerinted miből fog élni, ha szakítotok? Így akkor is kénytelen veled maradni, ha már szíve szerint rég kitett volna a p1csába. Plusz nyeli a baromságaid, nehogy te szakíts.

Normális nő nem hozza magát ilyen kiszolgáltatott helyzetbe.

Foglald le magad! Felnőtt ember vagy, nem egy ovis, akit szórakoztatni kell.

2022. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
88%
Én is kiakadnék, biztos hogy nem akarnék soha kiszolgáltatott helyzetben lenni és függni valakitől.
2022. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
98%
Volt már ilyen, nem örültem neki. Alapvetően a gesztus tetszene, viszont nagyon úgy érezném, hogy ki akarja venni a munkát a kezemből és nem hagyna érvényesülni. Valaki pont ezt szereti, de én becsavarodnék ettől, mivel elég önálló vagyok és mindig csinálok valamit.
2022. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nagyon megtanították nekem. Ezt sose szabad egy férfinak engedni, különben életed (vagy élete) végéig mellette fogsz megrohadni, ha üt-ver, akkoris, ha elissza a pénzt akkor is.... Sose szabad függenie egy nőnek így férfitól. Egy önző tuskó f-sz vagy kérdező. Joga van elmenni dolgozni, ellátnia magát és függetlenül tőled létezni. Remélem elmenekül az a lány, jó gyorsan.
2022. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
92%

Soha nem engedném, hogy valami unatkozó barom ilyen szintű függéshelyzetbe hozzon, egyszer még talán lenyelném, hogy felhozod a témát de a második említésnél vége lenne a kapcsolatnak.

Egyébként heti 5 nap, napi 8 óra egy teljesen átlagos munkarend és a hétvégékkel ill. szabadságokkal simán ki lehet hozni egy csomó mindent, utazásokat is, mások is ezt csinálják.

2022. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Igazítsatok a szabadidotoket egymáshoz...
2022. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
91%
Párodnak igaza van. Olyan mintha prostinak néznéd.
2022. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
92%

Lehet hogy 180-ért dolgozom, de azért hogy ilyen sz.r, függő helyzetbe hozzam magam, ennél sokkal többet kérnék, házasságot szerződéssel hogy utána asszonytartást kapok, mert a pasi miatt estem ki évekre a munkaerőpiacról.

De amúgy nem fogadnám el. Franc se akarná feladná az életét egy majommal kirándulgatás miatt, aki unatkozik.

Amúgy nem is értem, neked van 3 szabadnapod, neki 2, miért is kéne otthagyni ezért egy állást? Hogy 1 napon szórakoztasson? 0/10 trollpont 😃

2022. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
59%
Hujuj, mekkora tapló vagy kérdező. A mai nők önállóak, nem függenek rá egy pasira se. Nekem ilyet felhoznál, állcsúcson pattintanálak, aztán mehetnél panaszra.
2022. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!