Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss barátnő mellett továbbra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss barátnő mellett továbbra is flörtölgetni próbál velem. Bosszant ez az egész, hisz alakult köztünk valami. Nem akarom magam kellemetlen helyzetbe hozni, csak ne vegyek róla tudomást? Vagy szavakkal is határozottabban állítsam le?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus volt ez a férfi, közeledtünk is egymás felé, azt hittem alakul köztünk valami. Azonban vélhetően a karácsonyi-szilveszteri időszakban összejött valakivel. Ugyanúgy folytatni próbálja a flörtölgetést amikor találkozunk, azonban azóta hűvösebb vagyok vele. Láthatóan zavarja, hogy mellőzöm. Gondolom az egojának nem tesz jót. Csak nekem ez a helyzet ebben a formában így elég kellemetlen.
2022. jan. 27. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám kerek perec, hogy a barátnőjével flörtölgessen.
2022. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
A "vélhetően" összejött nem egyenlő azzal, hogy valóban összejött valakivel...
2022. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A vélhetően dolgot az időpontra értettem. Nyilván nem fogok rákérdezni. Nem sok mindenre használom a facebook-ot, de véletlen feltűnt, hogy január közepére-végére kapcsolatban lett. Aztán ki tudja, lehet már korábbi történet, csak nem jutott tudomásomra. Már ezen sem lepődnék meg.

2022. jan. 27. 17:03
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
Te vagy a friss baràtnő, vagy még vannak pàran?
2022. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok. Csak úgy tűnt, hogy alakul köztünk valami. Nem volt még semmi elköteleződés, mégis kissé félrevezetve érzem magam.
2022. jan. 27. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!